Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Bandi Júlia féle instaceleb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Bandi Júlia féle instaceleb csajokhoz mekkora jövedelemmel kell rendelkeznem?

Figyelt kérdés

Ilyen nők jönnek be. Viszont látom hogy rendkívül magas szinten élnek, ezért kérdem. Gondolom havi 250.000 nettó édeskevés.


26/F


2021. ápr. 9. 08:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem instacelebekre folyatnád a nyálad? Ezekhez a sok pénz alap, de emellett olyan körökben is kell mozogni, hogy egyáltalán megismerkedjetek. Mit tervezel ráírsz egy üzikét, hogy "itt vagyok Pisti Baranyából a 250 nettómat mind oda adom" szánalmas.
2021. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el lottózni, barátom...
2021. ápr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ha Bandita vagy, 3 bankot kell kirabolnod, eleg lesz annyi penz.



36F incel

2021. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ki az a Bandi Julia?
2021. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
rákerestem a netre, aza a szőke nagymellű. háát egyáltalán nem szép a genetikája. egész eygszerűen annyi hogy tornázik, egészségesen kajál, emelett megcsináltatta a mellét és mondjuk jár komzetikába. De ennyi, a többi beállított fotó. az arca nem szimmetrikus egyáltalán, teljesen átlag vagyaz alatti nő genetikailag. na most egy átlag nőből kb 3 millió forintból csinálsz egy ilyet, ennyit gyűjts össze és alakíttasd át a feleséged. ennyi.
2021. ápr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen tipikus, átlagosan helyes nő, van ez a madárfejű hosszúnyakú típus, szerintem jól megcsinálta magát. Látszik, hogy sokat dolgozik magán én azt gondolom, hogy neki nem egy nyavalygó pénzeszsák kell.
2021. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Borzasztó nevetségesen ronda feje van.
2021. ápr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha legalább így*

[link]


nézel ki, van saját lakásod (tehermentes!), státuszautód és magas minőségű életed, úgy elég lehet a 250 nettó.

2021. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Bandi Júlia? Maximum a képeire kivered, semmi több energiát nem érdemes belefektetni. Ahogy 5 & 6 is írta. Átlagos nő annyi lépéselőnnyel, hogy egy plasztikai sebész itt-ott megtoldozta-foltozta. Hidd el a képek hazudnak. Személyes találkozón a személyisége talán el is tudna bűvölni pár percre/órára, de hosszabb távon egy kibírhatatlan hisztérika, elviselhetetlen kivagyi csaj, folyamatos bizonyítási és megfelelési kényszerrel és jókora adag nárciszmussal. Emellett szerintem erősen aszexuális, a f*sz szónak még a hallatás is sírva elrohan és arcár a párnájába temetve zokog .... aztán 2 napig szongásos depresszióval ül a földön és retteg.

Szóval csak külön éléses kapcsolatra ajánlott, úgy is csak biodíszletnek.

A havi 250.000 nettóval kicsit alálőttél. Egy sztenderd átlag nő elvárása 800.000 körül mozog. Egy ilyen instacelebhez 7 számjegy kell és nem az 1-essel kezdődő. De punciban ne reményked, mert az még többért sem ad.

2021. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de ez a Nő átlagos kicsit veréb fejjel. Szerintem ha 250-nel nem is de 500-600-al már megkapható.
2021. ápr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!