Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom családja nem fogad el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családja nem fogad el enegem, de az enyém se őt. Mitcsináljak? Kérlek olvassátok el Mielőtt válaszoltok.

Figyelt kérdés
Párommal lassan 5 éve vagyunk együt 23 évesek vagyunk. Az ő családja nem hajlandó engem elfogadni mert én más etnikumhoz tartozom és nem az ő szokásaik szerint élek nagyon konzervatív a családja az én családom is ugyanebből az okból nem fogadja el(egyedül anyukám és a mamámék)Tipikus Rómeó és Júlia effekt. Most Kiderült hogy terhes vagyok és örültünk is hiszen tudatosan terveztük mert párom vett egy házat amibe nem sokára költözhetünk. A kérdésem igazából az hogy milyen életünk lehet ebből hogy csak egymásnak leszünk a kicsinek ez milyen lesz vagy idővel megoldódik minden? És attól is félek hogy ha kiderül a "nagyszülők" számára hogy kisbaba lesz ellenem elfordítják a párom mert náluk nagy az össze tartás és befolyásolni tudják ,mondjuk eddig hálistennek nem sikerült de most már komolyabb dolgokról van szó és félek milyen életünk lehet így. Aki járt így és hallott ilyet irjatok tapasztalatokat vagy segítséget mert kétségbe vagyok esve milesz velünk és a kicsivel

2016. jún. 15. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehez helyzet...

A nagyszulok kozremukodese nelkul is fel lehet nevelni egy gyereket. Am javulhat a kapcsolat.

2016. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a közre működéssel van bajom hanem hogy a későbbiekbe hogy lesz pl a Férjem átmegy a családjához vagy valami összejövetel van mi nem mehetünk vagy a kicsi mehet én nem vagy ezek is idővel kialakulnak. Hátha az idő meg a kicsi megold mindent hátha belenyugszanak hogy szeretjük egymást
2016. jún. 15. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen etnikum lehetsz, amit ennyire nem lehet elfogadni még ennyi idő után sem?

Én őszintén szólva a helyedben nem vállaltam volna babát egy ilyen kapcsolatba, mert innentől kezdve vagy egy egész életen át beletörődsz ezekbe a hülyeségekbe, vagy felkészülsz a legrosszabbra, és ha bármi van nem lesz egyszerű babával fent tartani magad, már csak a korod miatt se. Ne így legyen, de inkább legyél felkészült.

2016. jún. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt igazából az a fontos,hogy ti kijöjjetek ill. szeressétek egymást.Írtad,hogy önállóak vagytok,így legalább nem kell egyik család nyakára se költözni.Azért nektek is nyugodtabb lesz az élet.Párod családjával nem tudsz mit kezdeni,neki kellene puhítani őket kicsit,ha van értelme,neked meg a sajátod.Én azért csak elbeszélgetnék szüleimmel,testvérekkel is ha vannak,hogy mi bajuk,meg hogy neked ártanak azzal,ha feszültség van és persze most már a babának is.

Lehet,hogy a baba megenyhíti őket,de már az is jó lenne ha csak egyikőtök részéről.

Mi 6 éve vagyunk együtt és voltak időszakok mikor csak nagyon minimálisan tartottuk mindkét családdal a kapcsolatot.Valamit már változott,de nem visszük túlzásba.Eddig bevált az aranyközépút.Nincs garancia arra,hogy nem veszünk össze többet vagy távolodunk el tőlük később,ez mindenki hozzáállásán is múlik,övékén és mienkén is.Viszont legyen bármi,mi is már külön család vagyunk.Azért ismerősök barátok csak vannak,vagy ha baba megszületik még lesznek is más kisgyerekes családok vagy most még kismamákkal is lehet ismerkedne,net is tele van ilyen fórumokkal.

Szüleitekkel azért ne háborúzzatok mert semmi értelme csak mégrosszabb lesz és gyereknek se hiányzik.Ha nem tudnak megbékélni,miközbe semmi olyan nyomós okuk nincs is arra,amiért így viselkednek,akkor tartsatok kis távolságot velük,főleg ha még a gyerek körül is generálják a feszültséget.Azért a babának nyugodt körülmények közé kell születni.Ritka az olyan buta népség akiknek ez nem számítana semmit.

2016. jún. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!