Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért választanak ilyen sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választanak ilyen sokan rosszul és miért nem keresnek jobbat?

Figyelt kérdés

Naponta jönnek olyan kérdések, ahol panaszkodnak, hogy milyen rossz kapcsolatban élnek vagy akikkel ismerkednek, azok csak szexet akarnak.

A másik oldalról meg azért megy a panaszkodás, hogy normálisak lennének, komoly kapcsolatot akarnak, mégsem kellenek senkihez.


A 2 oldal miért nem ismerkedik egymással, akár itt is? Egyáltalán, miért van ennyi embernek igénye a negatív dolgokra?



2021. ápr. 9. 20:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

És honnan tudod, hogy akik itt leírják, hogy normálisak lennének, azok a valóságban, egy kapcsolatban nem lennének ugyanolyan szemetek? Az embereket nem tudod rövid idő alatt kiismerni, lehet a párod csak évek múltán döf hátba.

Ezen kívül meg ott van a vonzalom is. Az, hogy valaki nem kell senkinek, annak oka van, testi vagy mentális (képtelen megfelelően szocializálódni, kommunikálni). A szexuális vonzalomnak/szerelemnek sokszor még akkor se tudnak parancsolni, ha a józan eszeddel tudod, hogy az illetőt olyan messzire kéne elkerülni, mint ide a Mars.

2021. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert a nők a legjobb külsejű, legmenőbb foglalkozást űző pasit választják. Aztán mikor pár év múlva rájönnek, hogy ezeknek a díszpasiknak is büdös a lábuk, hónapjuk, carjuk, skkor visítoznak, hogy nincs rendes pasi, vagy rohad a kapcsolatunk.
2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
hónaljuk
2021. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Én meg csak edzésre akarok járni :/ hesteg zárójel szmájli lávcsi híztam sokat.


22/f

2021. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert az itteni "kedves-rendes" pasik, igazából elmebetegek.
2021. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
5. és valószínűleg nem töltötték be a 18-at.
2021. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
Már egy ideje betöltöttem :/
2021. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj elnézést, félreolvastam:D
2021. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
Én már 48 leszek nemsokára és tök normális vagyok 😇
2021. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"És honnan tudod, hogy akik itt leírják, hogy normálisak lennének, azok a valóságban, egy kapcsolatban nem lennének ugyanolyan szemetek?"

És honnan tudod, hogy akik itt leírják, azok nem lennének tökéletes társak azoknak, akik panaszkodnak? Az éremnek 2 oldala van. Sehol sem írtam, hogy ők tökéletesek lennének, csak azt, hogy ha már úgyis annyian panaszkodnak, akkor ezek a panaszkodó felek tehetnének másokkal is próbát.


"Az embereket nem tudod rövid idő alatt kiismerni, lehet a párod csak évek múltán döf hátba."

Akik évek múlva ismeri csak ki a párját, az szerintem első körben gondolkozzon magán és azon, hogy mennyire nem alkalmas párkapcsolatra.


"Ezen kívül meg ott van a vonzalom is. Az, hogy valaki nem kell senkinek, annak oka van, testi vagy mentális (képtelen megfelelően szocializálódni, kommunikálni)."

Ez mondjuk jogos.


"A szexuális vonzalomnak/szerelemnek sokszor még akkor se tudnak parancsolni, ha a józan eszeddel tudod, hogy az illetőt olyan messzire kéne elkerülni, mint ide a Mars."

Nem mindenki ilyen szintű ösztönlény. Elfogadom, hogy nálad így működik.


"Mert a nők a legjobb külsejű, legmenőbb foglalkozást űző pasit választják. Aztán mikor pár év múlva rájönnek, hogy ezeknek a díszpasiknak is büdös a lábuk, hónapjuk, carjuk, skkor visítoznak, hogy nincs rendes pasi, vagy rohad a kapcsolatunk."

Remélem, hogy nem így van. Ez elég kiábrándítóan hangzik.


"Én meg csak edzésre akarok járni :/ hesteg zárójel szmájli lávcsi híztam sokat."

Én nem sokat, viszont nekem is hiányzik már.


"Azért, mert az itteni "kedves-rendes" pasik, igazából elmebetegek."

Az itteni pasik nem olyanok, mint az itteni nők szerinted?

2021. ápr. 9. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!