Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan végzettség alapján...

Sokan végzettség alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A tanultabb rétegben több a szebb csaj, ez tény, viszont soha nem mertem nyitni egyikük felé sem mert rám tör a kisebbségi érzet, már a gondolattól is falra mászok, ha eljutnék valakivel oda hogy mesélj magadról... Én pedig elsütném hogy, a hegesztés, csőszerelés nem egy nagy karrier :)


Hmmm, ettől az egész megfelelési kényszertől, jópofizástól hányingerem van, miért nem lehet két fiatal együtt ha meg van a kölcsönös szimpátia, komolyan minden kapcsolatban a pénznek kell dominálni? Én keresek 250et, az a lány meg mondjuk 300 felett kicsivel, húú de nagy különbség, és pusztán ezért lenne beleszólása sok szülőnek, egy ilyen szerelembe?


Hány olyan csaj volt már akivel csak megnéztük egymást, és elmentünk a másik mellett, de nem volt semleges egyikünk reakciója sem.

De sohasem mertem hülyét csinálni magamból, félek hogy a szülők finoman beléjük nevelték a "mintát"

Közösségi oldalon ha figyelgetem az emberek adatlapjait, akkor mindig szembesülök azzal hogy mondjuk az adott pár mindkét tagja egyetemen tanult.


Komolyan ha a háttér számít, akkor van autóm, jelentős megtakarításom, jövőképem, tehát max végzettséget tekintve vagyok kevesebb a másiktól.


2019. júl. 27. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne láss bele többet mint ami. Nyílván az egyetemeken tanulók eljárnak bulizni, stb, ahol szintén egyetemisták vannak. Nagy eséllyel onnan kerül ki a partnere, amilyen körökben mozog. Ebben semmi furcsa nincs. De ettől még van nem kevés olyan pár, akiknek közük nincs egymás foglalkozasához. Közvetlen környezetemben egy ilyen példa van, csajszi főkönyvelő, férje pedig raktáros.
2019. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezekkel a kasztokkal mar annyira nem erdemes foglalkozni. A lenyeg, hogy legyen perspektivad, celjaid, alapveto intelligenciad es nem sokban maradsz le egy diplomastol. Plane, hogy sokuknak nincs is annyi, mint neked. En az alapjan, ahogy es amit leirtal, ha meglenne a szimpatia siman "szoba allnek veled", mert normalisnak tunsz, ugyan meg csak egyetemista vagyok nem pedig diplomas.
2019. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Ne butáskodj már...

Én az ország egyik legjelesebb egyetemén végeztem és a párom pincér. Nagyon jól megvagyunk, soha nem jutott eszembe ilyesmi. Mellesleg jobban keres, mint én. A családomban én vagyok az egyetlen diplomás, a szüleimnek és a testvéreimnek sincs egyetemi végzettsége. Rendes és tisztességes szakmájuk van, úgy mint Neked.

Nyugodtan nyiss a kiszemelt lányok felé, nem mindenki hordja fenn az orrát azért, mert egyetemi végzettsége van. Nagyon sokan olyan egyszerű családból jönnek, amilyenből én is.

2019. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!