Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyártósori munkásként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyártósori munkásként mennyi esélyem van most a társkeresőkön, ha nemrég regisztráltam?

Figyelt kérdés

Egyik megyeszékhelytől 30 km-re lakom, van melós busz ami hoz visz minket.Faluban is megnéznek minket mikor délutáni műszak után lerak minket a busz és egy csomó melós ruhában lévő alak megy mindenfelé.

Kelet-Magyarországon van a falu,10 év gyári melós élet kellett hogy egy ház hitel önerejét összespóroljam,de ez is egy régi parasztház, fel kéne újítani de arra míg fizetem a hitelt 30 évig nem lesz pénzem.

Biciklim van, faluban mindent eltudok intézni így, melóba nem kocsi, busz van.

Sportos vagyok,fekvőtámaszokat szoktam csinálni, nem fehérjézek, mert az lehet káros és később nem lehetne gyerekem.

Tudom akik CSOK-ra vesznek házat, azoknak könnyebb,nagyobb házat tudnak venni, de nekem erre futotta.

30 éves vagyok, sportos testalkat, csillogó kék szem, ami sok lánynak tetszik.De mégsem alakul semmi a lányokkal.

Két oldalra regisztráltam húsvétkor, de azóta semmi.

Mennyi esélyem lesz normális nőt találni, aki ideköltözne, és élhetnénk együtt?


2021. ápr. 11. 13:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kevés. Kb. 100 nőből egy jönne össze veled. Tanulj valami szakmát, majd egy kis tapasztalat után indíts egy vállalkozást. Utána gazdag leszel, így már tapadni fog rád a nők.
2021. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet esélyed, normális nőt találni. Többiek szerintem ti vagytok eltévedve. Nem mindenki akar instamodell csajt külföldi egyetem mellett finanszírozgatni. Valakinek többet számít, ha nem iszik, nem dohányzik, és megbízható a pasi, mert ugye a szeretetteljes családi élet nem függ össze azzal, hogy valaki gazdag. Az persze becsülendő, ha nem elégszel meg ennyivel, hanem törekszel a többre, jobbra, de nem ezek a külsőségek számítanak, ha alapjáraton rendben tartod az életedet.
2021. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Szánalmas ez az oldal... de tényleg, ennyi idióta, hazug, álszent, szar ember egy helyen.

Adott a kérdező, az írása alapján egy normális, becsületes, szorgos ember, aki önerőből ellátja magát egy rendes embernek látszik, erre ilyen baromságokkal sorozzátok...

röhejes.


A kérdésre válaszolva: simán van esélyed, az országban elég sokan gyári munkások, a legtöbben egyszerű emberek, egyszerű melóval mégis van párjuk, családjuk (milyen érdekes). Egyébként meg alapvetően NEM a munkája határoz meg valakit.

Ez az oldal ilyen szempontból egy fertő, ide csak trollkodni járnak sokan, vagy azért hogy a normális kérdéseknél direkt lehúzó válaszokat adjanak.

Fel a fejjel, próbálkozz!

2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%

Én kérek elnézést, hogy őszinte vagyok! 10/2.es csajra van esélye a kerdezőnek. De nyilván sokkal magasabb szinten lévő csajoknál probalkozik. Kulonben a kérdés sem szuletett volna meg... Ezért a sorozatos sikertelenség.

Egyébként, szeretetből nem lakik jól a család.

2021. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos ez a mai világ ilyen fertő, hogy aki kimondja az igazat, hogy kevés az esélye, azt döngölik bele a földbe. Sajnos ez az ország is azért tart ott ahol van, mert Orbán Viktor mindent jól csinál, ilyen tudatban élünk...

Lehet ez a tanya hirdető 13-as ficere is Fidesz-es, mert most erre kampányol a fenti vezérkar, hogy tessék földet művelni vidéken, a vidéki élet szép, stb. CSOK-ot is erre adják.

2021. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Érdemes a "gazda társat keres" sorozatot nézned a TV-ben, hogy mennyire "tapadnak rájuk" a csajok ;)) Az szerintem igaz, dobjanak meg kővel, ha már az is hazugság, amit a TV mutat. Akkor mi az igaz?
2021. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez attol is fugg, hogy nezel ki, milyen a kiallasod, mennyire vagy talpraesett. En sok fiatal 25 koruli fiut ismerek. Ott a foiskolas kitudja miert noncs baratnoje. Az erettsegi+ szakmas 50% -nak van. A 8 allt. Gyari melos, erdekes de 10-bol 7-nek van. Beloluk 2 fele van. A buta, 2 szot nem tudok szolni, "en csak egy egyszeru ember vagyok" tipus. A masik a jeg hatan is megelne, ugyes, talpra esett, gyakorlatia. Hozza meg ha helyes is, a szex sem utolso dolog. Nekik altalaban van baratnojuk meg ha alberletben vannak akkor is.
2021. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Tinderen nem lesz sikered!
2021. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

12 és 13-as, nem igazán értelek titeket.


Nem a pénz a legfontosabb az életben, de alapvetően mégis fontos, hogy egy családot el lehessen tartani.


1. Kezdjük ott, hogy a legkevésbé sem lenézve a kérdező munkáját (mert igen is fontos tevékenységet végez) alapból nem fizetik meg az országban, főleg egy olyan területen ahol ő él és dolgozik.


2. 10 év alatt is csak annyit tudott összegyűjteni (úgy hogy mellette olyan "luxus" dolgokra sem költ, hogy legalább egy olcsó autója legyen), hogy egy PARASZTHÁZat tudjon HITELRE venni. És ezt a parasztházat még fel is kell újítani. Ő maga írta, hogy 30 évig míg fizeti a hitelt, fel sem tudja újítani.


3. Nincs autója sem. Tetszik, nem tetszik, insta modellnek sem kell lenni hozzá, hogy a mai világban alap elvárás az, hogy legalább egy olcsó autója legyen valakinek, mert úgy mobilisabb.


Őszintén, ez így kinek lenne vonzó? Senki nem akar nyomorogni. Miért gáz az, hogy ha valaki nem akar egy utolsó kis faluban egy lepukkant, felújítatlan parasztházban, mindössze egy biciklivel rendelkező férfivel élni? Arról nem is beszélve, hogy ilyen körülmények között gyereket sem lehet vállalni, mert a kérdező magát is alig tudja eltartani, nem még egy családot. Olyan úri huncutságokról meg nem is beszélve, hogy időközönként szeretne az ember nyaralni is elmenni legalább belföldön. De a kérdező gyakorlatilag a templom egere.

2021. ápr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Én a válaszommal reagáltam egy korábbi hozzászólásra, mi szerint a kérdezőnek semmi esélye találni valakit maga mellé (vagy maximum 10/2 kinézetű nőt), mert nem tudja finanszírozni a jobb nők, vagy egyàltalán a nők igényeit. Erre írtam, hogy nem mindenkinek ugyan azok az igényei, és még mindig jobb egy ilyen férfi, mint akinek céljai sincsenek, és nem is tesz értük. Párkapcsolatban meg úgy gondolom két ember vállal családot, tehát nekem nőként ugyan úgy tennem kell azért, hogy a családomnak jobb sora legyen. Ugyebár nem mindenki kezdi el nagyban, és sokan az évek alatt fejlődnek fel egy olyan szintre, amivel kialakítanak egy olyan életet, ami már az esetleg tehetősebb, vagy tehetségesebb társainak megadatott. Amennyiben a kérdező megelégszik ezzel a helyzettel, úgy nyilván másabb a helyzet, mert putriba senki sem szívesen költözik, de évek alatt ezen is lehet változtatni, és szerintem nem kell ennyire végletekben gondolkodni, mert van így is olyan, aki a felújítandó hiteles parasztháznak is örülne.
2021. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!