Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyártósori munkásként mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyártósori munkásként mennyi esélyem van most a társkeresőkön, ha nemrég regisztráltam?

Figyelt kérdés

Egyik megyeszékhelytől 30 km-re lakom, van melós busz ami hoz visz minket.Faluban is megnéznek minket mikor délutáni műszak után lerak minket a busz és egy csomó melós ruhában lévő alak megy mindenfelé.

Kelet-Magyarországon van a falu,10 év gyári melós élet kellett hogy egy ház hitel önerejét összespóroljam,de ez is egy régi parasztház, fel kéne újítani de arra míg fizetem a hitelt 30 évig nem lesz pénzem.

Biciklim van, faluban mindent eltudok intézni így, melóba nem kocsi, busz van.

Sportos vagyok,fekvőtámaszokat szoktam csinálni, nem fehérjézek, mert az lehet káros és később nem lehetne gyerekem.

Tudom akik CSOK-ra vesznek házat, azoknak könnyebb,nagyobb házat tudnak venni, de nekem erre futotta.

30 éves vagyok, sportos testalkat, csillogó kék szem, ami sok lánynak tetszik.De mégsem alakul semmi a lányokkal.

Két oldalra regisztráltam húsvétkor, de azóta semmi.

Mennyi esélyem lesz normális nőt találni, aki ideköltözne, és élhetnénk együtt?


2021. ápr. 11. 13:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én amikor fiatal koromban tök szegény voltam városban, volt barátnőm, de olyan büdös volt, mint egy disznó. Mindig mondtam neki, hogy fürödjön már meg szex előtt legyen szíves, de amikor kijött a zuhany alól ugyanolyan büdös volt mint előtte. Ilyen lány is van, tanyáról akart városba bekerülni, hátha odaköltözik hozzám a tízemeletes legfelső emeletére garzonba. Nem bírtam sokáig a büdöset, őszintén.
2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
60%

19-es vagyok.


20-as, tudom, hogy nem rosszból írtad, és én sem úgy írtam. Csak sajnos a kérdezőnek tényleg nincs könnyű dolga.


"Párkapcsolatban meg úgy gondolom két ember vállal családot, tehát nekem nőként ugyan úgy tennem kell azért, hogy a családomnak jobb sora legyen."


Ebben maximálisan igazad van, viszont addig amíg otthon vagy a gyermekkel, gyakorlatilag a te fizetésed kiesik.


"Ugyebár nem mindenki kezdi el nagyban, és sokan az évek alatt fejlődnek fel egy olyan szintre, amivel kialakítanak egy olyan életet, ami már az esetleg tehetősebb, vagy tehetségesebb társainak megadatott. "


Ez is igaz. Viszont a kérdezőnek ehhez nem ártana valami szakmát kitanulnia amiből megtudja teremteni a fejlődést.

2021. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
39%
Mondd azt nekik, hogy Orbán visszahozta a Kádár-rendszert és most már a pénzes diplomások bekaphatják. Arra biztos felizgulnak.
2021. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!