Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak "barát zónából" miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "barát zónából" miért gondolják, hogy a nő ágyába juthatnak?

Figyelt kérdés

Eleve hogy tudják elviselni azt a megaláztatást, hogy nem kellettek a nőnek, mint férfi és ezek után önként becsicskultak? Abban bízva hogy majd a barátságból a nő közelébe jutva meghódítják?


Barát zónából sosem lesz párkapcsolat de még egy szex sem!



2021. ápr. 12. 06:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez a “barátság” viszonylag gyorsan meg szokott oldódni, miután a lány randizik egy másik sráccal vagy bepasizik.

Nekem is volt ilyen, aztàn jött a duzzogás meg a kiakadás, hogy pasizok.

2021. ápr. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


:D


Egy egészséges büszkeséggel rendelkező férfi ha nem kell a nőnek, akkor nem adja lentebb és nem éri be a "lehetünk barátok" státusszal.


Hanem nem keresi többé a nőt.

2021. ápr. 12. 07:10
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Egyedül fogsz maradni kerdező
2021. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Miert maradna egyedul?


Nekem nincs sok egeszseges onbecsulesem, de sokkal jobb lett az eletem, miota ezt az elvet kovetem.

Lehet, hogy felreerted, 3-as. Nem azert szakitom meg a kommunikaciot (persze normalisan, nem elkuldom az anyjaba) ebben az esetben, mert haragszom a nore. Miert haragudnek? En megprobaltam, neki nem tetszem, ez 1-1, mindkettonknek joga van azt tenni, amit a szive diktal.


De miert szivassam magam azzal, hogy a kozeleben maradok egy olyan nonek, aki nagyon tetszik, akire be vagyok indulva, akinek az ertekrendje is tegyuk fel kozel all hozzam, de megmondta, hogy soha de soha nem fog velem osszejonni??

Vannak ellenkezo nemu barataim, de ok nem tetszettek sosem, mint nok! Nem is volt koztunk soha semmi, a legvadabb hazibulikban sem kotottunk ki egymason, es mindig eltuk a sajat parkapcsolati eletunket, baratok vagyunk.


Ha nem szakitom meg a kapcsolatot, es "baratkozom", az szerinted 3-as igaz baratsag lesz? Az nekem jo lesz, hogy majd megorulok, de nem erhetek hozza, hogy meseli, massal hogyan randiznak/dugnak/akarmi? Nem, nem lesz jo :D Igy lehet honapokat elkurni az idodbol, ami pedig a legertekesebb dolog, amivel rendelkezel, amit fordithatnal az igaz barataidra, vagy olyan partner megtalalasara, aki viszonozza az erzeseidet.


Rengeteg idot es fajdalmat sporol meg az a ferfi, aki nem beszel es nem talalkozik tobbet olyan novel, akirol tudja, hogy nem lelkesedik erte kulonosebben, de o, a ferfi viszont igen.


Persze ertem en, hogy nokent ezt nehez tiszteletben tartani, hiszen kinek ne esne jol egy allando figyelem- es kedvessegforras az eleteben? Egy ilyen helyzetben azonban nem egyenloek a felek, es az a fel, akinek fontosabb a masik, egy ido utan frusztraltta, mergesse valik, hogy hiaba minden effort, nincs eredmeny.


Ezert, a sajat lelki bekem megorzese erdekeben szakitom meg a kommunikaciot olyan novel, akitol tobbet akarok, mint haversag. Nem pedig azert, mert fuj nok :D

2021. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert naivak, és azt hiszik, hogy lehet barátságból szerelem.
2021. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Mert nincs bennük kellő tartás. Te se ítéld el őket, nyilván neked sokkal fejlettebb az önbecsülésed, ezért nem bírnál egy ilyen méltatlan helyzetet elviselni, de vannak szerencsétlenebb emberek, akik megszokták, hogy beléjük rúgnak.
2021. ápr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Mert vannak ilyen városi legendák, állítólag minden egymilliomodik vegyes nemű baráti kapcsolatból szerelem vagy barátság extrákkal lesz.


Csak a sok szerencsétlennek nincs önkritikája és nem vágja le, hogy az valószínűleg nem ő lesz. De ha mégis, akkor sem lesz annyira szép, mint a filmekben és a városi legendákban. Hanem a nő sok csalódás és esetleg egy gyerek után már 30 fölött úgy dönt, hogy ha tizenéve kitartottak egymás mellett, akkor próbálják meg kapcsolatként is.


Barátság extrákkal meg a fordítottból szokott lenni, mikor az alfa férfi rakja barátzónába a nőt.

2021. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

pasiként írom, voltam már így.


Sok pasi nagyon ragaszkodik hozzá és hiszi, hogy majd más lesz. ismerősöm 10 évig koslatott egy nő után, aki normál barátként sem tekintette. Fél az újtól, a változástól, továbblépni.


+ ha az ember valamibe időt, energiát fektetett, azt nehezebben engedi el.



Megoldás:

Ne barátzónázzátok be a másikat. Mondjátok meg neki, hogy nem lesz semmi, abból érteni fognak. Őszinteség az neked és neki is jobb.

2021. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Mert így van. Voltam már barátzónában. Elkezdtem máshogy viselkedni, ahogy az elvárt volt és megkaptam a nőt. Igazából bárki megkaphatna bárkit, csak tudni kell azt az oldalad mutatni( ha van) ami felkelti a másik olyan érdeklődését.

Egyszerű. Ezt kéne tanítani, nem a puát.

2021. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
nem vagyunk méltóak mester...lolbazmeg
2021. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!