Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 20L

Figyelt kérdés
Októberben jöttem össze az első barátommal. Nagyon vonzódom hozzá, és nagyon szeretem. Az elejen imádtam hozzábujni stb. 2 hete nála lakom és mostanaban zavar, hogy állandóan hozzamer, puszilgat, este is úgy alszik el, hogy atolel. Nem tudom hogy velem van e baj, de elekezdett zavarni, ha napi párszor csinálná jól esne, de ez így nekem nagyon sok. Ez normális vagy másnál is van így? Azon gondolkodom, hogy hazamegyek, mert már bármit megadnek azért hogy úgy aludhassak h senki sem simogat.. Ettől függetlenül nagyon szeretem és nem akarom megbántani, de nekem ez már zavaró..

2021. febr. 15. 11:08
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
A legfurabb, hogy én alapvetően az a személy vagyok aki mindenkit megolel, szeretem ha a barátaim néha hozzámbujnak stb. Es vágytam már rá hogy legyen egy párom aki mindig csinálja, és mégis elég gyorsan elegem lett :O
2021. febr. 15. 11:11
 2/22 anonim ***** válasza:
8%

Ez normális. Minden nő egy idő után undorodni kezd a férfitől. Lassan fel fogod mérni a vagyoni helyzetét és elkezdesz kalkulálni mennyi mindent tud megadni és mennyi lesz a közös bevételetek, amit magadra fordíthatsz úgy, hogy idővel Te többé nem vállalsz munkát, csak otthon ülsz és várod mikor mehetsz a körmöshöz, pilláshoz, szoliba, plázába, stb.

Az aszexualitás nem bűn. Idővel minden kapcsolatban levő nő puncija zárul és csak akkor lehet újra használni, ha a nő érdeke úgy kívánja.

2021. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

#2


Kössz, ezen jót nevettem :D

2021. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Mondjuk talan mondd meg neki, hogy mi bajod. De ja az egyutteles hosszutavon kioli vagyat, no persze nem ket het alatt kene bekovetkezzen...
2021. febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%

Talan mert nem vagy szerelmes, de te megis kapcsolatban vagy vele, plane meg osszekoltozol valakivel, akibe nem vagy szerelmes?...🤦


Mi a baj veled?


Legkozelebb szerelembol legyel valakivel kapcsolatban es ne koltozz ossze vele par nap utan. Normalis az is, ha elter a szexualis igenyetek. Kepzeld, nem eleg egy kapcsolathoz ha tetszetek egymasnak, elvagytok. Bejon a szex utani igeny is. Ezt pl mondhatod neki, hogy te nem kivanod ilyen gyakran.


Ez nem szerelem. Tetszett, osszekoltoztel vele AZONNAL es aztan rajottel, megsem jo.


Szegeny srac...

2021. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%
#5 Azert ennek nem feltetlen van koze a szerelem hianyahoz. En pl egyedul tudok aludni, ez az olelkezve elalvas nem megy. Barmennyire is szerelmes vok a paromba
2021. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezö, a kommunikáció nagyon sok mindent megold. Beszéld meg vele a problémát ahelyett, hogy egyszer csak azt mondod neki vége, ö meg nem érti majd miért, és hogy miért nem szóltál. Ez nem megbántás hanem megbeszélés kérdése. Az sokkal nagyobb megbántás, ha magadban forrongsz, és kihagyod öt belöle mint másik résztvevöt. Érthetö hogy napi 24-ben zavar ez a fajta közvetlenség, de amíg erröl nem tud a másik addig változtatni sem tud a viselkedésén. Elöfordulhat, hogy úgy gondolja így kell csináljon, hogy kifejezze a szeretetét.

Jelenleg úgy tünsz mint aki elvárja, hogy vegye észre, tudja mit akarsz a semmiböl, magától. A hentes is addig szeleteli a szalámit amíg nem mondod hogy elég. Akarj te is fejlödni, és add meg a másiknak is ezt a lehetöséget azzal, hogy kommunikáltok egymással. Lesznek még sokkal nehezebb megbeszélnivalóid az életben minden területen, ideje elkezdeni.

2021. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Marhara nem az olelkezes itt a tema.


A leanyzo nem vonzodik a masikhoz, csak tetszik neki. Egyutt lakas az mar regen nem a szerelemrol szol. Egymashoz csiszolodasrol es tamogatasarol.


"Jelenleg úgy tünsz mint aki elvárja, hogy vegye észre, tudja mit akarsz a semmiböl, magától"


Legtobb no ezt csinalja xd

2021. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

"Legtobb no ezt csinalja"


Tapasztalatlanul lehet, nem vonnék ilyen párhuzamot. Az ilyen helyzetekben is két ember van jelen. Bár én is jobban szeretem a konkrét megbeszélését a dolgoknak, elfogadom, hogy elég elterjedt az utalgatás, burkolt közlés. Ebben az esetben ha engem valóban érdekel valaki akkor odafigyelek rá annyira, hogy ezeket észreveszem, és ha nem egyértelmü rákérdezek.

Aki nekem olyat mond, hogy "nem igaz hogy nem veszi észre/nem tudja", aztán kiderül, hogy még csak nem is utal a dologra hanem magában duzzog, az abszolút csak magával van elfoglalva, ráadásul az sem tiszta neki, hogy ha nem tetszik valami szól érte. Kommunikációból megrekedt gyermek szinten.

2021. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Ebben az esetben ha engem valóban érdekel valaki akkor odafigyelek rá annyira, hogy ezeket észreveszem, és ha nem egyértelmü rákérdezek."


Ha semmit nem mond, mutat, hanem inkább gyakorin kérdezi meg idegenektől, mint itt, hogy zavarja a túl sok szex, akkor azt hogyan találjam ki?

2021. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!