Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a covid miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a covid miatt lehetetlen párt találni, ismerkedni, mit szólnak ahhoz, akiknek sikerült?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2021. ápr. 12. 14:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

mi az, hogy mit szolnak??! nem lehetetlen, csak jocskan megneheziti a helyzetet.

ez olyan, hogy x szerint lehetetlen a maratont lefutni, a masik meg rohogve lefutja.



vagy most azt varod, h hasraessenek elotted, mert sikerult valakit osszeszedned? vagy mi ertelme a kerdesnek?

2021. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
Ki szerint lehetetlen és miért?
2021. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
42%
Azoknak lehetetlen, akik nem mozognak olyan körökben emiatt, ahol élőben találkoznak emberekkel és nem érik el a felső 20% külsejét, emiatt a társkeresőkön nem jut nekik senki.
2021. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%

3: Sajnos ez igaz. A helyzet annyiból rosszabb, hogy elég egyszer az életben kikerülni az említett körökből és nincs visszaút, mivel a baráti körben lévő emberek már érezni fogják, hogy hátsó szándékkal jöttem.


Gyakorlatilag a mai világban vagy felső 20% vagy, vagy vége.

2021. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem magam a felső 20%-ban, idén mégis 10+ partnerem volt
2021. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Kamu...
2021. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
akik ezzel a felos 20% baromsaggal jonnel mindig, nem tudom, azoknak feltunik-e a rengeteg hazassagban vagy kapcsolatban elo atlagos ember, bolti eladok, komuvesek, szobafestok, fodraszok, autoszerelok, ovonok, ducik, alacsonyak, mindenfele ember, akik boven nem top20%.
2021. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha külsőre nem nézel ki jól azt tudod kompenzálni pénzzel vagy pedig nők számára vonzó személyiséggel.
2021. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
le lehet adni annyira az igényeket igen, hogy gyorsan találj párt online is...
2021. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pl. lehetetlen most k*rvázni, de a haverom minden héten kétszer másik prostival kefél, ő azt mondja nem lehetetlen. Így van ez a társkereséssel is. A merészek csinálják. Engem is felhívott az egyik prosti, miért nem megyek? Hát mert.
2021. ápr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!