Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is kb lehetetlen huszonévesen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolat után ismerkednék, 23/F vagyok, amolyan erős átlagos kategória. A visszafogottabb, intelligens, normális lányokat keresem. Ebből a csoportból 3 típusú lánnyal találkoztam eddig:


1) Foglalt, komoly kapcsolatban. (Ez 75%)


2) Kapcsolati sérült, nemrég ért véget az első komoly, felnőtt kapcsolata, mindig ott lesz a nagybetűs EX akinek az emlékét, csinálhatsz bármit, úgyse múlod felül. Talán pár év múlva.


3) Nem akar semmi komolyat, tele van tervekkel, lehet, hogy jövőre a világ másik felére utazik tanulni. Ezzel nincs is baj, csak nem lehet közösen tervezni.


Kezdem azt érezni hogy kifutottam az időből annyira nincs senki. Huszonévesek ezzel ti hogy álltok?


2019. aug. 28. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

23 évesen nem futottál ki az időből. Ha 17 évesen jössz össze valakivel akkor meg az a közbölcsesség, hogy még gyerekek vagytok, úgysem maradtok együtt.


Ne próbálj általánosítani, trendeket keresni, minden ember más, minden eset egyedi. Meg fogod találni az igazit, ne stresszeld túl. És semmiképp se hallgass a gyakorincelekre, akik szerint minden nő k*va, csak a pénz kell nekik, elkorcsult a társadalmunk, stb. Jobb ha még időben tudatosan elzárod magad ettől a mentális önkárosításról.

2019. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem 22F
2019. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várd csak meg, amíg 30-as leszel, és 10 évente találkozol egyáltalán egyedülálló emberrel...
2019. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom milyen ez az állapot, minnel idősebbek leszünk annál nehezebb
2019. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az. Mindig is az volt. Egyszerűen nem olyan a személyiségem. Én nem érzem, hogy bármi baj lenne velem, csak nem vagyok "nyomulós", nem megyek oda vad idegen emberekhez dumálni. Felszínes beszélgetést meg amúgy sem tudok folytatni, a legtöbben meg nem vevőek a négyszemközti, "komolyabb" témákra. Illetve a másik gond, hogy a baráti, haveri társaságomban NAGYON kevés lány van...
2019. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!