Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hajlandóak válaszoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandóak válaszolni társkeresőn a nők? Lehet egyeltalán ott ismerkedni? Csak nekem tűnik úgy hogy lehetetlen a csajozás?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Neked is lemondom a nagy titkot, ha magadtól még nem jöttél rá.

1: a társkeresőkön a legtöbb valahogy kinéző nő csak ego tuningolás és szórakozás miatt van fent. Élvezi a sok nyálcsorgató IQ betyár ömlengését.


2: a társkeresőkön durván férfitöbblet van. És olyanokat írnak hogy: Szia. / Mizu./ Hogy vagy. /Dugunk? És az ilyenből napi 100-150et kap. Szóval pont nem te leszel az akinek válaszolni fog erre.


3: Csak akkor van esélyed a társkeresőn, ha ki tudsz tűnni a tömegből. (lehetetlen)

2019. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Anno, amikor még regisztráltam társkeresőre, miközben a profilomat töltöttem ki, jött 50 üzenet. Nem túlzok! Még azt se tudták, ki vagyok, mi vagyok, máris lerohantak! Képtelenség mindenkinek válaszolni...
2019. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ezt már számtalanszor megvitattuk: akkora férfitöbblet van minden ilyen oldalon, még a leggázabb nők is kizárólag a legjobban kinéző férfiakkal hajlandóak csak foglalkozni, a többi férfi levele csak ignorálandó zaj a számukra.
2019. febr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

A társkeresőre regisztráltak 90%-a (nem nem vicc) PASI !

Nők ezt a rendszert nem is használják. (V ego tuningos v prosti ahogy mondták.)

Egy nő naponta kap 100-200 levelet átlag.


Ezért.

2019. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Már látszik, hogy új profil, és jön a szimpatikus vagyok, what?

Jönnek a nemiszervet képként vagy írásban ajánlók levelei.

Jönnek az olvasni nem tudók levelei.(Bp, 180cm átlagos testalakat, független, max 45éves ennyit kötök ki, de azért ír a jászkara... 60 éves elhízott tata is, hogy neje mellé)

És a valójában írni sem tudóké, mert őszintén, és "szia" mi a fenét írjak erre?

Ott vannak a hisztis, minden nő beléjük rúg mentalitást képviselők, akik nem értik meg a nemet, az előző kategóriákból.

Páros többes ilyen olyan felállást ajánlók.

Ír egy levelet, de törli a profilt 30perc múlva...

Soroljam?


Nem ebben a listában ténylegesen párkapcsolatot keresőt nem találtam.

Na ezért nem írunk egy idő után, és töröljük magunkat is.

2019. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esélyem hogy legyen párom!
2019. febr. 27. 20:08
 7/12 anonim ***** válasza:
6#, a társkereső oldalak a nők játszóterepe. Ott tényleg csak a top-kategóriás férfiak tudnak labdába rúgni. De érted, ha te kapnál minden(!) egyes nap 20-100 levelet ilyen-olyan nőtől, kinek válaszolnál? Nyilván annak, aki külsőre a legeslegjobban bejön. A nők pontosan így vannak ezzel, az más kérdés, hogy az általuk kiszemelt férfiak rendre azok, akik az első szex után köddé válnak, de ezt magyarázhatod nekik. És hogy mennyi baromságot képesek összehordani (lásd 5#), csak hogy játhassák az áldozatszerepet, arra csak legyinteni lehet.
2019. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdemes olyan profilt készíteni, ami kicsit egyedibb. Valamint ne a sablon szia, mizu mesélj valamit szöveggel nyiss.

Igaza van a többieknek, ebből kap napi 100-at, unalmas egy idő után.

Amikor nem volt párom, rengeteg ilyen pasi írt rám. Szia, mizu. Aztán várták, hogy én vezessem a beszélgetést végig, kb harapofogoval kellett kihuzni belőlük a dolgokat.

Egy idő után elfogyott a türelmem. A páromat is tàrskeresőn ismertem meg. Elsőre annyit írt, hogy szia. Vissza sem írtam. Egy nap múlva írt megint, akkor már valami érdekeset és elkezdtünk beszélgetni. Találkoztunk és azóta együtt.

Szóval szerintem tényleg próbálj valami egyedibbel nyitni.

Nem tudom ismered - e Tibi atyát instagramon. Igazságot Tóth Máténak az igazi profilja.

Rengeteg ilyen tinderes beszélgetést szokott felrakni. Ha különlegesebb dumàval nyit, vissza szoktak írni neki.

Nem kell alpàriba atmenni, de remélem érthető mire gondolok.

Valami olyannal nyiss, amire jó eséllyel válaszolni fog.

Persze szar helyzet, hogy még teperni kell, de annyira túlkinànalat van pasikbol a tàrskeresőkön, hogy muszáj kitűnni a tömegből.

2019. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó pár éve próbálkozok hiába.Személyesen se megy a csajozás.Bonyolult ez nekem.
2019. febr. 28. 11:28
 10/12 anonim ***** válasza:

"Érdemes olyan profilt készíteni, ami kicsit egyedibb."


Aha ettől még annyi pasi van fent mint homokszem a sivatagban. Továbbá a külső dönt a kattintásnál, senkit nem fog érdekelni hogy Shakespeare idézeteket pakol bele

a profilba mer ő a hős szerelmes.


Egy sima átlag pasinak társkeresőn semmi esélye sincs.

"Jó pár éve próbálkozok hiába."

Felesleges hazudni.

2019. febr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!