Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Oda van értem egy idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda van értem egy idősebb, nagyon gazdag férfi. Kamu, vagy nem?

Figyelt kérdés

Pár napja chatelünk. Egy társkeresőn ismertük meg egymást. Külföldön lakik. Szerintem így is minden ujjára kapna egy nőt, a vagyona miatt főleg. Viszont valamiért nagyon ragaszkodik hozzám (vagy hogy megkaphasson egy estére?)

amit eddig megtudtam róla nagy vonalakban :


- már úgy mond "ki élte" magát, szeretne egy életre szóló nőt, aki végre nem a pénzére hajt, és aki nem egy funkciónak tekinti, szeretne "leülni" végre, és a párjával lenni, családot alapítani


- őszinteséget vár el, és elvileg ő is ugyanazt nyújtja. Utálja a hazugságokat, onnantól vége.


- nem bulizik már.


- sokat beszélt a családjáról. Én elég szkeptikusan állok a dologhoz, folyton azt lesem, hol bukik el a hazugságban, de eddig egész jó.

Például: mutatta a legújabb amg merci kocsiját, hogy most ezzel fog Magyarországra jönni. Két rendszámú képeket láttam, ott meg kérdeztem tőle, hogy ez mi, le fotózta mindkét rendszámot, tehát hittem neki.

Meg mutatta élőben az útlevelét is, mert tudja hogy bizalmatlanul állok vele szembe.

Megmutatta a családját is fotókon, stb. Van egy magyar lány, az édestestvére fiának a felesége, vele már beszélgettem is.

Tehát a lényeg: ki akar csalni Külföldre, ahol lakik, mondta próbáljam meg egy hétre, és ha nem tetszik haza hoz. Mondtam neki, hogy ez így nekem még korai stb, mondta hogy megérti. A lány is mondta, hogy ne féljek, nem lesz baj..


Szerintetek? Nekem sanda gyanúm, hogy kivisz és prostitució áldozata leszek, vagy bármi más hasonló... Már a társkereső oldalon nagyon nyomult, mutogatta a házait, kocsiját, stb.

Viszont, megmutatta az útlevelét, tudom a neveket is a családjának, stb.

én 25, ő 44.

azt mondta csak úgy fog működni, ha kiköltözök (idővel) hozzá, mert ő szerinte egy párkapcsolatba nem fér bele, hogy 13 órára lakjunk kocsi távban egymástól.


2021. ápr. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
99%
Jézusom a ház rámszakad mindjárt akkora kamu. Szomorú, hogy egyáltalán elgondolkozol ezen és nem egy határozott viszlát a válaszod
2021. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot miért egy másik országban keres? Nekem ez bűzlik.
2021. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kamu, nehogy bedőlj.Elad a végén sz*xrabszolgának.
2021. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki eddig életem során azt mondta nekem, hogy: "gyere, ne félj, nem lesz baj", akkor abból az esetek nagy százalékában baj lett.

A másik, ha azt akarnám nagyon, hogy ne a pénzem miatt szeressenek, akkor nem mutogatnám a luxi kocsijaimat meg a házaimat:D szóval nekem sem stimmel valami.

2021. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
97%
Gyanús a dolog, jöjjön ő, talalkozzatok először nyilvános helyen.
2021. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha annnyira szerelmes és nincs mit rejtegetnie, miért nem jön előbb ő hozzád ide Magyarországra? Nekem ez a leggyanúsabb. Ha tényleg fontos lennél neki, megtenné, igen, akkor is, ha rengeteg a munkája.

Amúgy meg hamis rendszámokat és útleveleket gyártani nem nagy kunszt. Utóbbiakból (a munkámból kifolyólag) olyan profikat is láttam már, amik tényleg megtévesztésig hasonlítottak egy valódira, nagyon kis apróságokat kell keresni sokszor, amiből észrevehető, hogy kamu.

2021. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pár nap alatt egy társkereső nulla infója alapján "nagyon odavan érted". Mutogatja a mercijét, az útlevelét meg utazz ki hozzá, és már a közös jövőt emlegeti.

Meg se forduljon a fejedben!

2021. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy itt van most Magyarországon, 1x találkoztam vele, ma is szeretne látni. Lett volna alkalma mondjuk elrabolnia már, mert beleültem a kocsijába, mentünk ide oda csavizni, kedvesnek tűnt, bár a látszat csal...
2021. ápr. 13. 12:23
 9/61 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön ő hozzzád, s többedik látogatás után elgondolkozhatsz rajta.
2021. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira odavan érted, költözzön ő. Ja, annyira azért nincs oda? Nahát :)
2021. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!