Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Készült valaha átfogó statiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készült valaha átfogó statisztika, hogy a szingli nők hány százaléka az, aki a következő kettő közül egyik kategóriába sem esik bele?

Figyelt kérdés

1. Egyáltalán nem akar gyereket. Tudatosan, normális elhatározásból nem akar. Tehát nem tartoznak ide sem a pszichológushoz járó meddő nők, akik nem tudják feldolgozni, hogy sajátjuk nem lehet, sem a testüket féltő óvónők, dadusok, akik mindent megtesznek, hogy babázhassanak, sem akiknek csak a karrierépítés az első, de aztán kapuzárási pánik tör rájuk, hogy mégis kéne már gyorsan.


2. Nem kompenzál kisállattal, akivel egy ágyban alszanak, egymás szájából esznek és öltözteti, kozmetikushoz hordja, kis Zara-s társkában viszi magával mindenhova, meg úgy kezeli, mint a gyerekét.


Nekem ez egy elég fontos párválasztási szempont.



2021. ápr. 19. 08:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarok gyereket, sajnos nem vagyok meddő, és állatot sem akarok, de nekem ez a gondolkodás nem tetszik, hogy aki kinyalja az állat valagát, az azért teszi, mert az gyerekpótlék.
2021. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Túlgondolod, majd találsz magadnak megfelelő párt.
2021. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért gondolják azt a nem kutyasok a kutyasokrol hogy nekünk ők gyerek pótlék.

Sose tartottam cukinak a babákat. Az óvodás korú gyerekeket hamarabb de azt se mindet.

Van kutyám, de nem zaras, masnis retikülös hanem nagy testű. Igen, néha az anyjakent hivatkozok magamra. De nincs elmezavarom, nyilván tudom hogy nem vagyok az.

Tény hogy gondoskodni kell róla mint egy gyerekről, de ő inkább egy társ, egy barát mint gyerek pótlék.

És igen, vannak ember barátaim is, de mindenkinek megvan a saját élete. Nem varhattam el hogy még én szingli voltam ők meg nem akkor is legyenek ott körülöttem, ne érezzem magányosnak magam.

Erre pedig a kutya nagyon jó volt. Hisz neki a gazdája az élete.

Szóval kölcsönösen jó ez mindenkinek és egyáltalán nem beteges viszony. Nem alszik az ágyban de bejárása van a fürdő kivételével mindenhova.

El tudod képzelni mennyire hidegen hagy ha ez valakinek nem tetszik??

2021. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen statisztika és szerencsére nincs is szükség ilyen statisztikára.
2021. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kettőt kifejtenéd jobban?


"sem a testüket féltő óvónők, dadusok, akik mindent megtesznek, hogy babázhassanak"


"sem akiknek csak a karrierépítés az első, de aztán kapuzárási pánik tör rájuk, hogy mégis kéne már gyorsan."


Ez ugye 48 éves kor előtt nem derül ki, tehát honnan tudhatnánk valakiről, hogy ez meg fog-e történni vele bizonyos életkor után?

És még örökbe fogadni is lehet.

Az ember vágyai változnak.


Pl. 20 évesen még nem akartam tanulni portugálul, 35 évesen meg igen.

33 éves koromig nem akartam hörcsögöt, aztán meg igen, és volt 2 hónapig, aztán mégsem, mert éjszakai állat és nem tudtam velük együtt élni.

2021. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

én nem akarok gyereket és nem is kompenzálok semmivel, de nem tudom ez mennyire gyakori. valószínüleg annyira nem, bár mostanság elég sok helyen látok olyanokat akik szintén nem akarnak

bennem nincsenek ilyen gondoskodási ösztönök, egyetlen növényem van ami tútéli mellettem :D

2021. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Nincs túllihegve a biológia, van akiben nagyon erős vágy él egy gyerekre. Bennem a huszas éveim elején alakult ki és nagyon durván akartam gyereket. Nyilván nem vagyok egy buta liba és nem szaladtam bele semmi meggondolatlan dologba, de nagyon vágytam rá, és nem volt rajtam társadalmi nyomás. A családom az ilyesmivel nem foglalkozik.


25 évesen ismertem meg a férjemet, aki nem akart gyereket, így szép lassan el kellett fogadnom hogy ha vele maradok, nem lesz. Nehéz volt, néha konkrétan arról álmodtam, hogy terhes vagyok. Aztán harminc körül már lecsendesedett ez. Amikor 33 évesen teherbe estem,már én voltam kikészülve ettől, nem a volt férjem. Én már lemondtam róla erre tessék.


Nos, imádom a lányomat és negyven körül megint volt egy kapuzárási pánik, hogy szeretnék még egyet, mielőtt vége a dalnak. De akkor már egyedülálló voltam. Sokszor konkrétan arról fantáziáltam szexuálisan, hogy teherbe esem. Aztán negyven fölött mintha elvágták volna. A testem küldte ezeket a jelzéseket amikor készen állt az anyaságra, nem rágta senki a fülemet.

Tudom, hogy vannak nők akikben ilyen vágy nincs, de attól még a többi nem feltétlenül társadalmi nyomásra vállal gyereket. Ki igen, ki nem. A testünk jelzi, amikor készen áll, ki hallgat rá, ki nem, ki érzékenyebb erre, ki nem.

2021. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

"A testünk jelzi, amikor készen áll"


Nem bántásból, de a saját tested jelzéseit érzed csak, nem tudod, hogy mindenkinek jelez-e.

2021. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem ezt írtam? Hogy tudom, hogy vannak nők akikben ilyen vágy nincs. Vagy egyszerűen nem hallgatnak a testük jelzéseire. De aki átéli ezt az tudjak hogy nem mítosz a vágy az anyaságra és nem csak társadalmi nyomás attól, hogy nem mindenki éli meg.
2021. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

#18: Így van. Van, aki a vonzás törvényét is képes bemagyarázni, vagy a horoszkópot. Másnak Jézus jelenik meg a vajaskenyéren.


A tested maximum azt jelzi, hogy peteérésed van, ez meg ha összekapcsolódik az agyadban a sok gondolattal, amit évek óta táplál beléd a társadalom, a szülők, a média meg mindenki, akkor a kettő felerősíti egymást.


A másik eset, amikor teherbe esel és megracionalizálod, hogy miért is szüld meg akkor már a gyereket és szeretni fogod és jó anya leszel, miközben valójában a hátad közepére nem kívánod.

2021. ápr. 19. 13:54
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!