Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Készült valaha átfogó statiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készült valaha átfogó statisztika, hogy a szingli nők hány százaléka az, aki a következő kettő közül egyik kategóriába sem esik bele?

Figyelt kérdés

1. Egyáltalán nem akar gyereket. Tudatosan, normális elhatározásból nem akar. Tehát nem tartoznak ide sem a pszichológushoz járó meddő nők, akik nem tudják feldolgozni, hogy sajátjuk nem lehet, sem a testüket féltő óvónők, dadusok, akik mindent megtesznek, hogy babázhassanak, sem akiknek csak a karrierépítés az első, de aztán kapuzárási pánik tör rájuk, hogy mégis kéne már gyorsan.


2. Nem kompenzál kisállattal, akivel egy ágyban alszanak, egymás szájából esznek és öltözteti, kozmetikushoz hordja, kis Zara-s társkában viszi magával mindenhova, meg úgy kezeli, mint a gyerekét.


Nekem ez egy elég fontos párválasztási szempont.



2021. ápr. 19. 08:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Peteéréskor a legtöbb nőnek nagyobb szexelhetnéke van, szerintem ez nem véletlen.

És arra is lehet szocializálni egy nőt, hogy ne akarjon anya lenni. Az sem saját akarat, ahogy semmi sem az, mindenki a saját tapasztalataiból építkezik.

2021. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

2-sel maximálisan egyetértek.

37 éves, tudatosan gyermektelen, boldog házasságban élő nő

2021. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gyereket és menhelyről való mindkét kutyám. Ilyenkor mivan? :)
2021. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
😂😂 Nő vagyok, nem akarok gyereket, de a cicáim és a kutyám a családtagom. Nem gyerekpótlék, egyszerűen szeretem őket, és igen, szeretek velük aludni, szeretem, hogy mindig jönnek és igénylik, hogy foglalkozzak velük. Szeretem, hogy ha szomorú vagyok, ők érzik meg először, és bármilyen beszélgetés nélkül meg tudnak vigasztalni. Nekem ők inkább "lakótársak", de senkiért nem adnám őket. És szerintem ezzel legtöbb ember így van (Szerencsére). Persze elengedhetetlen itt is, hogy ne essünk túlzásba, én pl nem szeretem, ha beleesznek a tányéromba, úgyhogy arról még az elején leszokattam őket.
2021. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

47 éves CF házasságban élő nő vagyok. Van egy macskánk, de nem gyerekpótlék.

Én 12 évesen már tudtam, hogy nem akarok gyereket. Így alakítottam az életem, így kerestem férjet. Fontosnak tartottam már a kapcsolat legelején tisztázni a dolgot.

Miért nem akarok gyereket? Nem érdekeltek sosem. Nem tartom cukinak őket.

Nem vagyok gyerekevő /gyerek gyűlölő.

Egyszerűen hidegen hagynak.

Én azt mondom, hogy ha biztos akarsz lenni a dolgodban, akkor sterilizáltasd magad. Annál biztosabb védekezés nincs.

2022. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!