Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly jellemfejlődésen mentem keresztül, hogyan jelezzem ezt a Tinderen?

Figyelt kérdés

Korábbi negatív Tinderes tapasztalataim hatására az Amerikai incel fórumok felé fordultam, ahol eluralkodott a gondolkodásom fölött a gonosz blackpill ideológia. Nőgyűlölő lettem, megutáltam a feminizmust és itt a gyakorin nemek közti egyenlőségért kiáltoztam, miközben valójában csak a nők szabadságát akartam elnyomni, mert nekem személyesen nem megy a csajozás.


Azonban 1 hónapja megváltozott minden. Követve az oldalon kommentelők tanácsait, elmentem pszichológushoz, aki megállapította, hogy nem a párkapcsolati piaccal, meg a nők felszínességével, hanem az én gondolkodásommal volt a probléma. Rávezetett, hogy az igazi gond, ami hátráltat a csajozásban, az én negatív mindsetem, amivel gyakorlatilag utálom mind magamat, mind a környezetemet és ez az utálat vetül ki a nők viselkedésére is velem. A pszichológusom segítségével aztán megtanultam pozitívan gondolkodni, megtanultam meglátni a jót a világban és megtanultam újra szeretni a másik nemet.


Azóta eltelt 1 hónap, ami alatt megnéztem 25 órányi Szabó Péter és Brian Tracy előadást. Mára úgy érzem, új ember lettem. A személyiségem minden eddignél fejlettebb. Ezt mind a pszichológusom, mind a barátaim is érzékelik. Egyszerűen jobb a környezetemben tartózkodni.


Úgy érzem, hogy most, hogy a gyakoris női kommentelők tanácsai alapján a személyiségem végre a helyén, ideje újrapróbálni a Tindert. Hogyan jelezzem a Tinderen a jellemfejlődést?



2021. ápr. 19. 16:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy, mert ez a normális.
2021. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy

Úgyis az dönt hogy nézel ki és milyen az első benyomás kép alapján

2021. ápr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mit szívsz? Azt a kérdést kb 2 napja írtad ki, nem egy hónapja. Ennyire hülye nem lehetsz.
2021. ápr. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért, de ahogy olvastam a kérdést elfogott egy rossz èrzès, mintha egy pszichopata sorait olvastam volna.😳
2021. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kis gond haver.

Tündérek csak a külsős làtszik.

Ha nem húznak jobbra a nők, az nem a gondolkodàsod miatt van, hanem mert ronda vagy.

2021. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

*na basszus 😀

Szóval tinderen csak a külső làtszik.

2021. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne ismerkedj Tinderen! Ha normális ember lettél hirtelen, és elfogadsz egy jótanácsot, akkor az ismerettségi körödben vagy munkahelyeden próbálj ismerkedni és ne Tinderen.
2021. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

"munkahelyeden próbálj ismerkedni és ne Tinderen.":


Jaj

2021. ápr. 19. 19:05
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
A brian tracy-szabopeternel bukott le a troll
2021. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell jelezned, majd úgyis megismernek. Mellesleg inkább titkold el a kiindulási állapotod, mert sokaknál red flag.
2021. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!