Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne cizelláltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne cizelláltan, de teljesen egyértelműen jelezni tinderen, hogy kövér nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ami fontos: van egész alakos fotóm,több is, viszont az ismerőseim szerint is vékonyabbnak tűnök a képeken,mint a valóságban.


Nem szeretnék beleesni abba,amit sokaknál látok és nekem sem szimpatikus, hogy 190cm/80kg vagy 150cm/170kg, szóval olyan bio-t írni, ahol felsorolom a paramétereket.


Viszont mindenképp szeretném egyértelművé tenni, hogy kövér vagyok, a beszélgetés során kiderül úgyis, mennyire. De sajnos a molett vagy duci jelzőt nem érzem magaménak, a bio-m végére odacsapott "kövér vagyok" mondat pedig nagyon nyers.


Ha valaki látott már szimpatikus megfogalmazást erre annak ellenére, hogy a túlsúly nem szimpatikus dolog, megköszönném, ha adna ötletet,mert itt akadok el mindig.


2021. ápr. 14. 23:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Szerintem valami vicces szöveggel jelezheted, mint pl hogy nagy szeretet van benned és ezért nem vagy vékony vagy valami hasonló. Pl: nagyobb szeretet=nagyobb méret/teltebb alkat/nagyobb test. Ilyen hasonlók, szerintem ez szimpatikus lehet a férfiaknak.
2021. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább arra kellene törekedni, hogy a képek közelebb álljanak a valósághoz. A szavakon sajnos mindenki mást ért.
2021. ápr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Bocs de én ezt nem értem. A képen vékonyabbnak látszol 40 kilóval vagy mi? Nem akarlak megsérteni, de komolyan nem értem.
2021. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél fel egy fekete

szreccsnadrágot feszülős toppal.És nem kell irnod semmit.

2021. ápr. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Az életem különböző eseményein nem azért készülnek a fotók, hogy grammra pontosan visszaadják a súlyomat,hanem azért, hogy megörökítsek valamit. Nem kifejezetten tinderre fotóztatom magam, szimplán csak használom azokat a képeket,amik egyébként is elkészültek , egészen más célból:) így nem az az elsődleges szempont, hogy vajon egy társkeresőn hogy jön le, de egyébként igen, bár nem 40 kilóval,de 10-15-tel legalább szerintem. Például az arcomon sem látszik a fotókon, hogy a valóságban mennyire puffadt, illetve nyilván nem előnytelen ruhákat veszek a boltban sem, tehát az öltözködésem is olyan ,ami egyébként előnyös a testemhez(hiszen ki költene direkt olyan dolgokra,amik borzalmasan állnak?)


ezért törekszem arra, hogy egyértelműen kiírjam, de mégsem proli módon, mert annyi energiát már nem szeretnék a tinderezésbe fektetni, hogy emiatt külön kifejezetten tinderfotókat készítsek,vagy olyan ruhákat vásároljak ami szándékosan előnytelen. Átverni meg senkit nem akarok nyilván, és ha nem jelezném egyértelműen, azt annak érezném.

2021. ápr. 15. 00:53
 6/38 anonim ***** válasza:
9%

Most mit akarsz?Azt,hogy szépen add elő,hogy kövér vagy?Mert akkor majd jobban benyelik?

Nem értem.Illetve olyan érzésem van,mintha egy csalit lógatnának be.Van is rajta valami,latszik a horog hegye is ,de azért hamis.

Túlsúlyos vagy és kész.Ha megvan a magasságod,akkor nyilván képek nélkül is van annyi esze,hogy tudja kövér vagy.

2021. ápr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Én pl a biomban jeleztem, az 1es komenthez hasonlóan, hogy nálam mi várható. Tudtam is szűrni.
2021. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
WARNING! A képek nem csak illusztrációk, de mégis megtévesztőek (lehetnek). A képeken vékonyabbnak tűnök, mint ami a valóság.
2021. ápr. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%

„Mindenki azt mondja, hogy a jóból keveset adnak, de erre én vagyok a kivétel.

Nem vagyok nádszálvékony,de cserébe jó párna vagyok”.


Én ilyennel találkoztam.

2021. ápr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
36%
Alakom: konnyebb atugrani,mint megkerulni.
2021. ápr. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!