Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem, miért nem sikerül nekem semmi? 24/L

Figyelt kérdés

Lassan beleőrülök már a magányba, mégis képtelen vagyok kapcsolatot kialakítani és kötődni. Ez egy rettentően fájdalmas és nyomasztó érzés. Depressziós vagyok és szorongok. Félek, hogy a jövőben lesz valami komolyabb bajom. Úgy érzem valami kimaradt és elakadtam. Nekem nem volt kamaszkorom úgymond, holott az általános iskolában nekem a mindenem volt a közösség és én is szerettem volna sok új dolgot kipróbálni. Még sose volt kapcsolatom, szűz vagyok, csók sem volt még soha és már 24 éves vagyok. Egyszerűen elteltek az évek és tehetetlen vagyok. A középiskolában bántalmaztak az osztálytársaim. 19 évesen megismerkedtem egy akkor 24 éves férfival, nagyon jólelkű, jóképű, magabiztos ember. Ismerem már gyerekkorom óta. Egész életemben bánni fogom, hogy nem lett semmi, mert egyszerinek éreztem a helyzetet. Ő nem tudta tolerálni, hogy ilyen érzékeny vagyok. Nem szólt, hogy nem akarja, nem volt elég bátor hozzá, hanem a Facebookról értesültem róla, hogy lett neki barátnője. Azóta már összeházasodtak, jön a baba is. Egyszerűen fáj. Minden barátnőm azt mondja, hogy úristen vannak még emberek a földön, de jelenleg úgy érzem, hogy tehetetlen vagyok. Nincsenek barátok, nem járok bulizni, így nem tudok semerre sem nyitni. A gyerekkori legjobb barátnőmet is elvesztettem, mert nem tudta tolerálni, hogy amikor rosszul vagyok, akkor nincs kedvem sehova se menni.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

"Nem azért, mert nem akarnak és nem is azért, mert nem tudnak. Ez ennél sokkal összetettebb."

"Egyszerűen a közeledés esik nehezükre, az, hogy intim kapcsolatot alakítsanak ki egy másik emberrel."

"Ez pont olyan téma, mint a homoszexualitás. Mármint abból a szempontból, hogy viccelődsz vele, talán le is nézed az ilyen embereket, aztán 10-20 haverod közül egyet tutira érint, csak nem beszél róla."


Ezek a cikkek nagyon tanulságosak, annyi minden szóról szóra igaz bennük.



2021. ápr. 20. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%

Erről csak Te tehetsz, de ez már a múlt, a jövő csak tőled függ. Van egy rokonom aki elég csunya 29 evesen lett barátnője. Legyél bátrabb bevalalosabb! Otthon szomorkodni, sírni, depizni buta cikkeket olvasni, mrlankólikus zenéket hallgatni mindenki tud, de valtoztatni, megtenni mindent a jó jövő érdekében azt már nem soksn tudjak! Otthon a legkönnyebb depizni.


Amúgy ha bántottak a suliba miért nem valtottal iskolát? Miért nem tettél jogi lépéseket? A támadást bántalmazást senki nem köteles eltűrni! Sajnalom amúgy csajszi. Fel a fejjel!


(Helyes) F

2021. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

De nincsenek barátaim, így nem járok sehova. Gyárban dolgozom, 3 műszakban és ott nincs idő barátkozni.

Váltottam iskolát, de csak 3 év után. Addigra már túlzottan elmélyült.

Nem tudtam hogy lehet jogi lépéseket tenni. :(

2021. ápr. 20. 18:35
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Gondolod írj hátha tudok segíteni.
2021. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%

Hogy mi a baj veled nem tudom, de hogy most megtalál téged minden hozzád hasonló helyzetben lévő az ellenkező nemből az biztos

Én nem írok neked mert eldöntöttem hogy nem csajozok már gyakorin (sem), viszont adj esélyt ismerkedni a többieknek, legalább velük megérthetitek egymást

28/f

2021. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
87%

Az első egy barom... A depresszió egy betegséget jelent, nem pedig azt, hogy otthon ülsz és sajnálod magad. És végképp nem a hisztiről szól.

Hasonló cipőben jártam énis sokáig, nem mertem kimenni sehova csak otthon ültem és lubickoltam a depresszióban és a lelki fájdalomban.

Az első lépés szereintem neked egy pszichológus lenne, de persze nem csak az az "empatikus vagyok és meghallgatlak„-típus, hanem konkrét szorongást és depressziót célzó (akár 1-2 éves) terápia, amiben leszenek hullámvölgyek és hullámhegyek. De meg kell látnod, rá kell jönnöd, hogy mennyire felemészti az idődet a depresszió... Talán közhely, de csak egyszer élünk, és ezt ki kell használni.

-Kitartást. 😉

2021. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
37%
Mennyire vagy elhízva?
2021. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%
Lényeges kérdés az előbbi
2021. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
A munkahelyeden csak van szünet, akkor tudnál ismerkedni.
2021. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
50%
Jobb esetben a szünet 16 órás, ha a kajaidőt nem is vesszük
2021. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok és 92 kg
2021. ápr. 20. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!