Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha amióta megszült...

Mit tegyek, ha amióta megszültem, mindig minden rossz, semmi se sikerül, sikerélményem sincs, minden kicsúszik?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem, és még mindig nem tudom szeretni a babát, kötelességből ellátom és ennyi.

A szex nem működik, nem is kívánom, nem is megy, a kapcsolatom a szakadék szélén van.

A gyereknek soha semmi nem jó, 2-3 órákat alszok, ingerült vagyok, egy "Hány óra van?" kérdésre is rögtön ugrok.

A napok összefolynak.

Mindenkivel összevesztem már.

A barátaim eltávolodtak tőlem, mert nincs kedvem velük találkozni.

A gátmetszés helye sokszor fáj.


2021. márc. 12. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nincs aki heti 1-2szer pár órára vigyázna a picire míg te alszol egyet?
2021. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utána depresszió gyanújával el kellene menned szakemberhez. Addig vigyázzon a babára a párod. Ez sokakat érint, nem tehetsz róla,nem a te hibád, de minél előbb lépsz, annál kevésbé sínyled meg te, a babád és a kapcsolatod is.
2021. márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Nőgyógyászhoz menj el, nem normális, hogy fáj a gátmetszés helye.

Férjeddel beszélj, neked is kell pihenés, oldjátok meg, hogy tudj aludni.

Kimozdulni. Együtt és egyedül is. Játszótér, séta, kirándulás. Nehéz lesz elindulni, de sokat használ.

2021. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szülés utáni depresszióra gyanakodnék.
2021. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Én nem startolnék mindjárt depresszióval. Ha hónapok óta 2-3 órákat alszik per nap, a kialvatlanság simán kicsinálja az embert. Nekem is hasfájós a babám még mindig, de a napi 5-6 óra azért megvan, ha nem is egyben. Kérdező, a férjed mit csinál a gyerek körül, azt leszámítva, hogy elégedetlenkedik, nert nincs szex? Muszáj, hogy tehermentesítsen néha, mert így nem tudod biztonsággal ellátni a gyereket.
2021. márc. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Aludj aludj aludj, legalább heti szinten egy hatalmasat, van a hétvégén nagyszülő, hogy addig a másik szobában elvonulnál?

Én is könnyelmű voltam a nem alvással és mindennek az az alapja.

2021. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

A gyerek is érzi, h. te nem vagy jól, ezért ő sincs. Amint picit jobban leszel, ő is megnyugszik. De ehhez az kell, h.tudj pihenni, feltöltődni. Aranyat ér, ha a párod v.nagyszülő viszi mondjuk sétálni a picit v.vigyáz rá. Ez alatt te tudnál aludni kicsit, magaddal foglalkozni. Mi ezt bevezettük (nekem 8hónapos) és szuperek azok a napi lopott 1,5órák nekem.

A gátsebbel menj vissza dokihoz. A szexben meg a párod picit legyen türelmesebb. Esetleg lehet alternatív módon is megoldani a dolgot.

Jobb lesz! Nekem is volt mélypont, de ahogy egyre kommunikatívabb lett a babám, egyre inkább kis tàrs lesz és ez segít, h.ne csak ellásd, hanem êlvezd is a vele töltött időt.

2021. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért alszol ilyen keveset? Ha úgy érzed, aludj nap közben a gyerekkel is. Vagy ha a párod hazaér egy órára elvonulsz. A háztartás megvár, kaját lehet rendelni is. A legfontosabb az lenne, hogy aludj. Ha feszült, ideges vagy, ne csodálkozz ha a gyerek is elégedetlen
2021. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

"Ha feszült, ideges vagy, ne csodálkozz ha a gyerek is elégedetlen"


Akkor aki full nyugodt, annak miért ordít állandóan a gyereke?

Folyamatosan azzal magyarázza itt mindenki, hogy anyuka ideges, feszült. De ha valaki nem ideges és feszült, akkor miért nyavajog annak a gyereke, aki jól van?


Ráadásul ez egy ördögi körforgás, amit nem tudsz megszüntetni: anyuka azért ideges, mert a gyereknek semmi nem jó. A gyereknek meg azért nem jó semmi, mert anyuka ideges.

2021. márc. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
Hagyd sírni a gyereket!
2021. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!