Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan 30-40 közötti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 30-40 közötti férfi ismerősötök vagy ismerőseitek akik több éve egyedülállóak? Ha igen mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Több ilyen ismerősöm is van, és úgy vettem észre hogy már feladták a pár keresést, aki pedig még nem annak is csak nagyon rövid futó kalandok jönnek össze. Az anyagi helyzetük változó, és a megjelenésük is, nem találtam összefüggést.

2021. ápr. 21. 10:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Van. 38 éves, szerintem jól néz ki. Amennyire ismerem, emberileg is rendben van.

Nem tudom, mi lehet az oka. Azt tudom, hogy ő szeretne társat. Nem önként van egyedül.

2021. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Csalódtam a nőkben. Megcsaltak. Felesleges idő, pénz és energia ami mehet máshova is. Nem csak nővel lehetünk boldogak. Kell egy hobbi, vagy több. :)

31/F

2021. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Van több ilyen is, közeli barátom is hasonló cipőben jár. Neki volt több komoly kapcsolata, elmondása szerint rengeteg (kb. 50) nővel volt már, de évek óta nincs senkije. Legutóbb egy 7 éves kapcsolatának lett vége, de ennek is már legalább 3 éve.

Az anyagi helyzete nem a legjobb, a családja pénzes, de ő maga szar munkát végez, vagyis a fizetése eléggé alacsony. Viszont van neki nagyon sok félretett pénze ( egy ház ára majdnem).

Szóval ez biztosan nem az elsődleges indok.

2021. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Kb 10-15 ilyen korú férfi ismerősöm van (+pár rokon), de a többség házas vagy komoly kapcsolatban van. Kettő jut eszembe, egynek nemrég ért véget a 7 éves kapcsolata, a másik pedig fejben örök tini, állandóan bulizik és alkalmi kapcsolatai voltak csak.
2021. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az egyik kollégám 32 évesen egyedül él. Pedig borzasztóan jól néz ki, megbecsült állása van, saját lakása, autója. Stabil anyagi helyzettel rendelkezik.

Viszont özvegy...


Feleségét 3 éve veszítette el, elmondása szerint nem is szeretne más nőt az életébe.

2021. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az egyik rokonom ilyen. 39 éves, sportos, jóképű, kedves, értelmes, piszok jó fizetéssel, komoly állással,(szóval egy főnyereménynek tűnik) de az érzelmi érettsege kb egy 15 éves fiúé.

Most van neki egy fiatal barátnője, de 1 év után is azt mondja, hogy még nem adottak a feltételek, hogy összeköltözzenek. (a csaj nagyon aranyos, kedves, szorgalmas, szóval nem az az élősködő típus). Szerintünk rá fog menni a kapcsolatuk erre a bizonytalanságra és ez volt a gond az előző kapcsolatában is. Vágyik a komoly kapcsolatra, de ha megtalálta akkor egyszerűen nem tud vele mit kezdeni, nem tud benne rendesen viselkedni.

A másik vele egykorú pasit, akit ismerek egyáltalán nem érdeklik a nők (a pasik sem). Elvan a kis világában, csinálja a dolgát-mezőgazdaságban dolgozik, de semmi érdeklődés a szerelmi életre. Voltak csinos lányok, akik megkörnyékezték, de teljesen hidegen hagyta a dolog.

2021. ápr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egyet, tökéletes férfi de folyton csak dolgozik, karrierista. Az ok amiért egyedül van az, hogy nehezen talál tökéletes nőt magának.
2021. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a hozzászólásokat. Ezek szerint a többségnek lehetne kapcsolata ha nagyon szeretné.
2021. ápr. 21. 11:35
 9/26 anonim ***** válasza:
Es aki csajozik? Nem akar egyuttelest, kiccsaladot. Vannak programjai, szexualis elete, de fuggetlen.
2021. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. Teljesen átlagos pasi erényekkel, hibákkal, de nincs egyetlen olyan tulajdonsága sem, ami miatt alkalmatlan lenne a párkapcsolatra. Olyan hibája viszont van, hogy nehezen nyílik meg és enged közel magához új embereket. Talán ez lehet az oka hogy egyedül van, pedig elmondása szerint szeretne párkapcsolatot.
2021. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!