Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők azért nem kezdenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők azért nem kezdenek a jóképű milliomosokkal mert irigyek rájuk?

Figyelt kérdés

[link]


🤔


2021. ápr. 22. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ez az ember jóképű? :D Szerintem nagyon csúnya, nálam ez a külső önmagában kizáró ok lenne. Attól függetlenül, hogy irritáló hangja és buta tekintete van (ezekről nem tehet), de mi ez a szakáll? :D Mintha egy ovis zsírkrétával firkált volna az arcára, fúj.
2021. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok előítéletes vagy ilyesmi,de ez a csávó biztosan homoszexuális.
2021. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Biztos azért😂..mutathatok jóképű milliomosokat akikre buknak..kezdjük hollywood "a" listás sztárjaival..sztárspotolók, énekesek, művészek, modellek..
2021. ápr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem jó képű 😂😂😂😂

Pont úgy néz ki mint a szomszéd faluban minden második Lakatos Ronaldó 😂

2021. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma kezdett Várkonyi Andrea a jóképű milliomos Mészárossal.
2021. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kezdenek milliomossal mert ismerem az eletstílusuk. Nagy eséllyel csalnak, drogoznak stb. Na meg honnan jott a pénz ugye... Én az ilyen embereket nem bírom.
2021. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nekem mindegy egy férfi anyagi helyzete (tetszett gazdag fickó korábban meg szegény is) nem vagyok irigy típus (mostanában előfordult hogy a nálam szebb nőkkel cseréltem volna, de hamar helyretettem a dolgot magamban).

A videóban szereplő férfival azert nem ismerkednék mert olyan embernek tűnik ranézésre aki bántana, es ha veszélyben erzem magam akkor nem ismerkedek. Tudom hogy ez felszínes, de inkább ezert kritizaljanak minthogy leszoptam egy nőverőt.

Ne értsetek félre mert a videóból egyerlemű hogy az ipse egy nárcisztikus piperkőc ficsúr aki a légynek is nehezen ártana, de megismerve a személyisége egy részét a videóból nem szimpatikus még mindig - még ha nem is amiatt amit feltételeztem róla.

Amúgy megkérdezhetem mikor lesz egy konzisztens sztereotípiatok a nőkről? Minden nap olvasom a "nők csak a pénzre hajtanak" baromságot, most meg megfordult volna a tendencia? Rengeteg mgtow tartalmat néztem, és képtelenek ezek a panaszkodók koherensek lenni... olyanok mint a feministák akik egyszer a légkondira panaszkodnak, egyszer meg hogy egy ápoló nem annyit keres mint egy orvos.

De biztos azért nem értem mert nő vagyok, majd egy okos férfi megvalaszolja hogy hogyan van jelen ez a 2 ellentét a nők pszichéjében.

2021. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!