Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak jóképű, nem csóró incelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jóképű, nem csóró incelek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Biztos...
2021. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Incel attól leszel, hogy ronda vagy és sorban utasítanak vissza a neked tetsző nők.

Egy jóképű srácnak kezdeményezni sem kell, akkor is becsajozik.

2021. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Noren1989 ***** válasza:
71%
Hogyne lennének. A felsorolt jellemzők közül egyik sem személyiségjegy, ami alapvetően "incellé" tenne egy férfit.
2021. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mutass már egy ilyen srácot, nagyokos.
2021. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Persze azokat már ínyencekként nevezik meg ,
2021. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

A legjobb barátom informatikus, 27 évesen nettó 550 ezret keres és félretett már kb 10 millió forintot néhány év alatt (persze korábban nem ennyi volt a fizetése, 2 éve pl 400 ezer még). És viszonylag jól néz ki, motorozik is. Legutoljára 2 éve volt nővel, de előtte is volt 3-4 év, amikor nem volt.


Én ugyanannyi idős vagyok, pénzügyes vagyok, bár kevesebbet keresek, de a családom jómódúbb, kaptam már 1 lakást tőlük és életemben kapok/örökölök még tőlük másik 2-3 ingatlant nagy eséllyel. Ez mellett viszonylag jól nézek ki én is. Én barátnőt keresnék, de már kb 3-4 éve egyáltalán nem találok az elképzeléseimnek megfelelő lányt, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.


Bár szüzek nem vagyunk, de nő romantikus értelemben sok-sok éve nem volt az életünkben, szexuális értelemben is szinte nem.

2021. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

#6


Akkor te nem vagy jóképű, maximum egy átlagos srác lehetsz.

2021. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyszer találkoztam egy ilyen férfival, elsőre tipikus nőgyűlölő feje volt, aztán elég hamar megenyhítettem. Nem tudom, hogy mi lehet vele a gond. Ha szingli lennék, lehet, hogy kideríteném. 😃
2021. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
14%
Az átlagos férfiakhoz alapvetően nem vonzódnak a nők, én is bármit is csinálok magammal, akkor is átlagos maradok. De véleményem szerint azért a koronahiszti óta nagyot fordult a világ, most már a nők egy része kezd az átlagosokhoz is leereszkedni.
2021. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%

Szánalmas ez az oldal komolyan, és még fel is pontozzák egymás ökörségét.

Egy jó pasi hol lesz nektek incel?

Akire lépten nyomon ragadnak a nők?


[link]


Belőle lesz az.

2021. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!