Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy magyar énekes, mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy magyar énekes. Sok interjút láttam már róla és nagyon szimpatikus a világnézete, a véleménye az élet dolgairól. Szívesen ismerkednék vele. Csendes követője vagyok csak. Nem szoktam neki írogatni. De hogyan lehet vajon egy ilyen emberrel találkozni?

2021. ápr. 24. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Írj neki instán aztán, ha nagyon szép lány vagy, talán felkelted az érdeklődését.
2021. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! Én is erre gondoltam. Múltkor volt egy klassz sztorija instán, amire egy tök jót tudtam volna reagálni, de végül nem tettem. 27 éves lány vagyok, ő 30. Ez nem egy ilyen tinilányos plátói rajongás. Már 2 éve figyelemmel követem, néha elolvasok róla pár interjút és mindig olyan pozitív érzés tölt el, hogy hozzám hasonlóan gondolkodik, az érdeklődési körünk, hobbijaink ugyanazok. Őszintén felkelti az érdeklődésem, csak eddig úgy voltam vele, hogy nem foglalkozom vele, hiszen nem vagyunk egy súlycsoportban, mindemellett biztosan vannak nehézségek abban, ha egy énekes barátnője vagy, akiért visítoznak a lányok a koncerteken. De az ismerőseim, barátaim az utóbbi időben elkezdtek bátorítani, hogy keressem meg...
2021. ápr. 24. 19:18
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy àtlagos 27 éves csaj vagyok ☺ hogy szép-e az relatív...
2021. ápr. 24. 19:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek lelombozni, de sajnos ha átlagos vagy, akkor nem fogsz kitűnni a többi lány közül.
2021. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a szépségemmel kellene kitűnnöm. Sok szép lány van. Szőke, barba, vörös. Egyenes hajú, göndör hajú vagy rövid, hosszú hajú. Én egy hosszú barna hajú, kék szemű, arányos testalkatú lány vagyok, szerintem teljesen rendben vagyok, egészséges, sima a bőröm. A testem is nagyjából rendben van, de nincs rólam sok kép a profilomon, csak 3-4 de az bőven elég ahhoz, hogy aki a profilomra téved, lássa, hogy milyen vagyok úgy teljes egészében.

Értem, hogy mire gondolsz. Valószínűleg sok lány írt már neki, akiknek megnézte esetleg a profilját és egy kaptafára kerültek. Ezek azok a lányok, akik közül ki kell tűnni. Én örülök annak, hogy nem vagyok az a tipikus insta lány, nincsenek olyan képeim, mint minden második ilyen csajnak🙂

2021. ápr. 24. 20:18
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Mielőtt bárnit lépsz, gondolj bele abba, hogy mi történhet. Az egyik, hogy elutasítja a közeledésedet. (Ez a valószínűbb.) A másik, hogy kapcsolat lesz köztetek, amely esetleg komolyra fordul. De abba vajon belegondoltál-e, hogy híres énekes társának lenni milyen életet kínálna neked? Hát leírom:


1. A társad általában esténként, sokszor éjszakába nyúlóan dolgozik, hétvégeken is, és éjfél után, vagy kora hajnalban ér haza, aztán bedől az ágyba és sokáig alszik. Ez azt jelenti, hogy ha neked rendes napközbeni munkád van, sokszor napokig alig látod, mert ő akkor megy dolgozni, amikor te hazaérsz. Gyakran egész hétvégén nincs otthon, mert turnézik. Így sokszor akár hetekig folyamatosan nem tudtok minőségi időt együtt tölteni.

2. Mindig neked kell alkalmazkodnod hozzá, mert a két szép szemedért nem fog fellépéseket lemondani, hiszen a zenész társainak a megélhetése is tőle függ.

3. A bulvársajtó rád száll. Lesifotósok fényképeznek majd az utcán és a nyaralásotokon is. Gyakorlatilag bármikor, amikor kilépsz otthonról, olyan, mintha egy színpadra lépnél ki. Ha együtt sétáltok bárhol nyilvános helyen, azzal a tudattal kell tegyétek, hogy éppen egy teleobjektív fókuszál rátok. Kiszimatolják, hol nyaraltok, és másnap fürdőruhás képek jelennek meg rólad a címlapon. A családtagjadat, barátaidat újságírók megállítják az utcán, felhívják telefonon, és kikérdezik rólad. A szerzett információkat elferdítve, zaftos, fele-sem-igaz pletykák jelennek meg nyomtatásban és az interneten rólad.

4. A párodat rajongó nők hada környékezi meg minden koncert után, s neked azzal a gyanúval kell minden ilyen este lefeküdnöd, hogy hátha éppen aznap éjjel félrelép.


Csak akkor próbálj közeledni felé, ha mindezeket, amit leírtam, tartósan vállalni tudod. Nem véletlen, hogy a sztárok párkapcsolatai csak nagyon ritkán hosszú életűek. Ilyen kompromisszumokat hosszú távon szinte senki nem tud vállalni. Nincs az a szerelem, amit a leírtak nem őrölnének fel.

2021. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Természetesen ezek nagyon nehezen összeegyeztethető dolgok, amiket számításba kell venni. Elgondolkodom rajta...

Bár ettől még megismerném 🙂

2021. ápr. 24. 21:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Azonos városban éltek?
2021. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha kirak egy instasztorit reagálj rá valami frappánsat, ha szimpinek tartja a válaszod vagy téged akkor úgyis visszaír valamit. Telibe nem irnék rá, hogy szia mizu, mert egyrészt az üziket lehet végig sincs ideje olvasni, a sztori reagálásokat talán jobban látja :)
2021. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, mindketten Budapesten élünk. Én is instastory-ra gondoltam ☺ majd figyelem, aztán ha jön valami kis frappáns válasz akkor megírom. Bár kicsit hülyén érzem magam miatta, de valakinek el kell kezdeni és ő egyelőre a létezésemről sem tud.
2021. ápr. 25. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!