Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem túl sokat találkoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl sokat találkoztunk, de amikor igen folyamatosan beszélgetett velem, de nem hív randira. Ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus, viszont ha nem beszélünk meg találkát,akkor hamarosan nem is látjuk egymást többször. Én vagyok a lány,de hogyan jelezhetném,hogy többet szeretnék mint beszélgetés?

2016. szept. 14. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azon túl, hogy megkérdezed mi a terve hétvégére, jobb ha nem nyomulsz jobban :S
2016. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elhívod valami programra, hogy nem lenne-e kedve elmenni veled.

Pl. ha a beszélgetés során felmerült valami téma, amihez tudsz kapcsolni valami programot, akkor azt lehet ürügyként használni.

Férfiról beszélünk, szóval a finom jelezgetés nem egy üzembiztos módszer.

Meg ha nem történik semmi, akkor hamarosan már úgyse találkoztok többet, szóval nem igazán van vesztenivalód - max ha nemet mond, akkor utána pont ugyanúgy nem fogtok találkozgatni, mint ha nem tettél volna semmit.

2016. szept. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Férfiról beszélünk, szóval a finom jelezgetés nem egy üzembiztos módszer."

Férfiként mondom hogy ez tényleg így van :)


Hívd el konkrétan hétvégén valami programra. Szerintem fél téged elhívni és a beszélgetéssel próbálja a terepet előkészíteni.

2016. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán kérdezz rá. Nem kell kerülgetni a dolgot. Mi férfiak egyszerűek vagyunk. Vagy megyünk vagy nem, ha hívnak.
2016. szept. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!