Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A post covid világban csökkenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A post covid világban csökkenni vagy nőni fog a szórakozóhelyek/bárok jelentősége párkeresési szempontból?

Figyelt kérdés

2020 -ig azt láttuk, hogy a világban egyre fontosabb az online profil, miközben a való életben történő ismerkedés szerepe egyre inkább háttérbe szorul. A lezárások miatt ez tendencia exponenciális mértékben felgyorsult.


Kérdés, hogy menni fog -e ez tovább. Egyik oldalon ott van az az érv, hogy a nőknek sokkal egyszerűbb kitenni egy story -t instagramra, vagy feltölteni egy profilt Tinderre és máris elárasztják őket a lehetséges jelöltek. Másik oldalon ugyanakkor egyrészt ott vannak a Tinderrel elégedetlen, versenyképes instagram profillal nem rendelkező férfiak tömegei, másrészt ott van az első belépők problémája is. Ez utóbbi azt takarja, hogy ha egy nő mondjuk 2015 -ben regisztrált instagramra, még kevésbé versenyképes profillal is össze tudott szedni legalább 10 000 követőt. Ez a Z generációs lányokra már nem igaz. Nekik már 2000 -es számot is nehéz elérni, aminek oka, hogy az instagram jellemzően a már sikeres profilokat dobja fel a férfiak számára, akik ezeket nagyobb eséllyel fogják követni.



2021. ápr. 24. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Az online szerepe tovább fog növekedni a lezárások után is, ki tudja milyen szintig.
A szórakozóhelyeken/bárokban történő ismerkedés újra fontosabb szerepet fog betölteni, de marad az online is.
A szórakozóhelyeken/bárokban történő ismerkedés reneszánsza várható. Vissza fogunk térni a 2000 -es évekhez.
19 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, hogy a lányokat a szóakozóhelyeken is felszedik a jóképű srácok.
2021. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Csak az én elméletem, de lehet a Tiktok is igazából azért ilyen népszerű a Z generáció körében, mert a "klasszikus" youtube/instagram világban már semmi esélyük nincs sikeresség vállni, mivel a helyeket befoglalták Y generációs influencerek. Az is látható, hogy a Facebook népszerűsége meg az X és nyugdíjas generációk benyomulása miatt csökkent.
2021. ápr. 24. 19:44
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Ott ha csúnyább lányokkal is, de volt esélyem a kinézetemmel. Online viszont nincs.


Ennek lehet az is az oka, hogy az izomzatom való életben már ad egy fajta frame -et, ami már feltűnik a lányoknak. Addig viszont sose tudtam eljutni, hogy ki tudjak tenni egy félmeztelen kockahasas képet, így online ez nem játszik nálam.

2021. ápr. 24. 19:46
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ezt a sötétséget csak nekem volt fájdalmas olvasni?
2021. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én nem használtam/használom soha egyik online felületet sem sem amúgy, sem ismerkedésre. Én mindig élőben ismerkedtem, mindig ismerősök köréből, és mindig én válszatottam ki, hogy kit akarok megismerni. Tehát esetemben semmi jelentősége, hogy mások hogy vergődnek az online térben.
2021. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4: Élőben szedtem már föl csajt többször is. Igaz aktusig csak kövér lányokkal jutottam el.
2021. ápr. 24. 19:57
 7/17 A kérdező kommentje:
4: Nem sötétség, csak kendőzetlenül leírtam a valóságot.
2021. ápr. 24. 19:58
 8/17 anonim ***** válasza:
En biztos megyek tombolni a nyaron a parikba :) 21/L
2021. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
be kellet volna tenni az "incel" szót a kérdésbe és jönnének a válaszok most is.
2021. ápr. 24. 20:16
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem átmenetileg csökkenni fog, és még az is jobban nyit élőben, aki a járvány előtt is inkább online próbálkozott. sokaknak tele a bakancsa a járvány miatti szükségmegoldásokkal.
2021. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!