Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol könnyebb ismerkedni társkeresőn vagy szórakozóhelyen ?

Figyelt kérdés
Ti hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat? Ha bele esik valamelyik kategóriába nálatok a kettő közül. Zárjuk most ki azokat akik máshogyan. ( iskola, munkahely, baráti kör, hobbi ).

2020. okt. 10. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Társkereső ( Tinder pld)
Szórakozóhely
35 szavazat
1 2 3 4
 1/35 Lazy Lover ***** válasza:
44%
egyik se jó inkább ismerős körökben keresgélj
2020. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Régen nem volt annyira nehéz szórakozóhelyen, de mostanság szerintem nem igazán csinálják..
2020. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
76%
Én nőként/lányként szórakozóhelyen nem feltétlen ismerkedek, akkor inkább tinder de sokkal jobb lenne mondjuk még a szórakozóhely előtt vagy szimplán az utcán.:)
2020. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
21%

"vagy szimplán az utcán"


az utcán mégis hogy lehet ismerkedni?

- fogalmam sincs, hogy független e

- hogy keres e párt


ezek után mégis odamegyek, akkor a kinézetén kívül kb semmit nem tudok róla, még a hangját sem hallottam, nem tudom, hogy van e legalább 70IQ-ja, hogy két értelmes szót szoljon, stb...


Sosem értettem ezt a nők ismerkedjünk utcán vágyát.

Persze, szó se róla, van akinek összejön, de vajon hány utcán leszóljtásból lesz 1db épkézláb kapcsolat? Tippre ahhoz képest még a tinder vagy a szórakozóhely is maga a megtestesült kapcsolati esély

2020. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
73%
Én se tindert se semmilyen társkeresőt nem használnék, nem tartom jó dolognak mert szerintem elvesznek a 'szép pillanatok' amik eleinte vannak ismerkedésnél a legelején. Szórakozóhelyen se állnék le konkrétan ismerkedni valakivel mert nem vagyok egy könnyen nyitós vagy ismerkedős típus, viszont a barátommal ott találkoztam 3éve, attól függetlenül hogy tetszett vele sem álltam le, de 1-2hónap múlva megkeresett és jó lett a vége. Tehát inkább ez.
2020. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Kérdező ez elég sok ismeretlenes egyenlet. Elsőre rá lehetne vágni, hogy ott, ahol több a szingli. Akkor egy társkeresőn nyilván, a Tindernél jobb valami, ami "rendes" társkereső, bár Tinderen is vannak sikersztorik, igaz 1 sikersztorira jut 99 csalódás. Ha választani kéne mindenképpen, akkor az én sorrendem. Társkereső>Tinder>Buli.
2020. okt. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Mik a rendes társkereső ? Én úgy láttam hogy mást, nem igazán használnak a Tinderen kívül.
2020. okt. 12. 21:55
 8/35 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kérdés.
2020. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ nő vagy e, vagy férfi. Meg persze attól is mennyire nézel ki jól. Bár igazából ha jól nézel ki akkor mind a két helyen lesznek sikereid, ha nem, akkor pedig itt is ott is koppanni fogsz.

Alapvetően a nőknek amúgy sokkal könnyebb a társkereső appos ismerkedés. Olstam ilyen témában több cikket is, és ismerősi körben is láttam jó pár példát. Ha egy lány átlagos, vagy annál jobb kinézetű, akkor ma délutánra már találhat magának randit. Nem biztos hogy normális illető, sem az hogy komoly kapcsolat, de egy külsőre vonzó emberrel tudsz találkozni az tuti.

Tinderen kívül amúgy van még a Happn, Badoo, Bumble, amik hasonló jobbra/balra húzogatós társkeresők.

Egyébként függ a személyiségedtől is, én pl nem vagyok nagy "bulizós", szóval eleve akit ott szednék össze, hacsak nem épp hozzám hasonlóan a barátai rángatták oda, akkor valószínűleg már lenne némi zavar hosszútávon.

Összességében ismerkedni applikáción keresztül szerintem könnyebb, arról nem is beszélve, hogy a korona miatt most se buli se koncert, se semmi, így még olyanok is felmerészkednek, akik eddig kerülték az effajta platformokat.

2020. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

4-es. Utcán ismerkedni valóban nem könnyű, és tényleg a nagy számok törvényére alapoz, de ha belegonolsz, tinderen is jó pár jobbrahúzás kell ahhoz hogy legyen egy match.

Utcán is egyébként kb 1 percen belül rájöhetsz, hogy mi a helyzet. Ha elmondod a kis szöveged, amennyiben nem nyitott, vagy kapcsolatban van, azonnal ki fog derülni.

Ezen kívül pedig fontos, hogy legyen egy szilárd elképzelésed arról mit keresel, és ha ügyesen viszed a beszélgetést, elég hamar ki tud derülni, hogy beleillik e a képbe vagy nem.

Arról nem is beszélve, hogy 100x vagányabb, már ha normálisan vitelezed ki, mint az hogy tinderen te vagy egy csajnak a 342. likeja.

Egyébként a kettő nem zárja ki egymást, minél több helyen próbálkozol, a merítés is annál nagyobb...Csak nem ilyen negatívan kell hozzáállni.

2020. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!