Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha egy férfi nem nyűgöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfi nem nyűgöz le benneteket teljesen az első randin minden szempontból, akkor esélytelen, hogy akarjatok 2. randit? Muszáj a tökéletes választásnak tűnni már az 1. randin?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 21:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell aktívan lenyűgözni, de ha kiderül olyan, amiben nem egyezünk, minek erőlködjünk?
2021. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt akarom, hogy lenyűgözzön, hanem, hogy ő legyen a számomra a tű a szénakazalban. Ha olyan, amilyennek szeretném, vele akarok lenni, ha nem, akkor nem.
2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
mert ha a nő nem tökéletes, te azért még tepersz utána? Naugye..
2021. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Persze, hogy teperek, nem kell tökéletesnek lennie. Ha tetszik az arca, jó a lelke és intelligens, ez nekem már elég ahhoz, hogy minden erőmmel azon legyek, hogy a barátnőm legyen.
2021. ápr. 25. 21:54
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Jó a lelke és intelligens? Azért kapcsolatba kicsit több dolog kell.
2021. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%

ha nem fog meg es ugy erzem, nem vagyunk egy hullamhosszon, akkor nem eroltetem a tovabbi talakozast. nem kell tokeletesnek lenni, de azert azt mar az elso randin is erezni, hogy van-e osszhang, megvan-e a kemia.


neha mondogatjak a barataim ezt a ‘de miert mem adsz neki meg egy eselyt?’ dumat, ha valaki nem fog meg annyira az elso randin, szoval egy idoben mindig adtam masodik eselyt, hogy hatha.. de sosem gyoztek meg. tehat aki elso randin nem fog meg, a masodikon se fog.

2021. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
46%

"mert ha a nő nem tökéletes, te azért még tepersz utána? Naugye.."


Tökéletes nő nem létezik, ennyit erről, ahogy tökéletes férfi sem, tessék felébredni.

Mondjuk én könnyen osztom az észt, aki elvből nem jön össze olyan lánnyal, aki tetszik neki...

2021. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
De létezik tökéletes. Szubjektíven tökéletes. Aki nekem az, az másnak nem, aki másnak, az nekem nem.
2021. ápr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Ha valami nem klappol, és már ezt az első randi után érzem, minek erőltessem tovább?: Hosszútávon úgyse működne.
2021. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%

"De létezik tökéletes. Szubjektíven tökéletes."


Őszintén, ezt a süketelést el is hiszed? Most érted, ezt hazudhatjátok egymásnak, csak nem lesz igaz, tudom én is ezt csinálom, már hazudok erről. Senki sem tökéletes, akinek momentán azt hazudom, hogy tökéletes, nos egy listát tudnák írni arról, hogy milyen téren nem az, (nekem, szubjektíve) ja csak ezt nem mondom meg neki!

2021. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!