Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig játszhat egy nő két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Meddig játszhat egy nő két férfi érzésével nem tud dönteni de én is és a másik is kellene neki én lépjek ki ebből furcsa kapcsolatból? Én többre vágyom a hölgy fél. A változástól és nagyon befolyásolható

Figyelt kérdés

#választás #és idő
2020. jan. 16. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pazarolnam rá az időm.
2020. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves oroszlán úr! Szerintem keressen más hölgyet, ez a nő nem fog lépni ha ennyire bizonytalan.
2020. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig hagyod. Pont most vetettem véget egy ilyen történetnek. Konkrétan tegnap. Meg fogsz könnyebbülni, és nem lesz klasszikus szerelmi bánatod. Verje ő a falba a fejét, ha inkább marad a trutyiban.
2020. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Győzd hát meg szavakkal és tettekkel, hogy te vagy számára a tökéletes társ és melletted tegye le a voksát.


Ha ezt nem teszed, akkor hogyan is gondolnád, hogy tudjon végre dönteni, főleg melletted?! Hiszen bizonytalan. Bizonytalan benne és benned, hogy te meddig vagy hajlandó elmenni érte, hogy meddig tartanál ki mellette, hogy mennyire és miben számíthat rád stb stb... Ugyan így a másik félnél is kétségek gyötrik.


Akkor fog biztosan végre dönteni, ha látja ezeket és hidd el lépni fog erre vagy arra, kellően mérlegelve a helyzetet, hogy melyik éri meg jobban.


De semmiképpen sem szabad sürgetni a döntésben! Sem pedig sarokba szorítva kikényszeríteni belőle a döntést, mert akkor ellenkező eset történhet, mint amit te szeretnél és kihátrál a "kapcsolatokból".


Tegyél le először neki valamit az asztalra, utána várd el tőle azt amit akarsz.


Nő vagyok

2020. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ultimátum.

Vagy dönt, vagy megteszed te helyette.

2020. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A nő valószínűleg arra számít, amit a 4-es válaszoló leírt, hogy egyfajta licitháború induljon érte. Ebből csak ő jöhet ki nyertesen. Szerintem adj neki egy bizonyos gondolkodási időt (pár hét), addig ne is tartsd a kapcsolatot vele, aztán ennek letelte után mondjon A-t vagy B-t. Ne teperj érte, mert még ha téged is választana, utána neki ez lenne a természetes és ezt várná el a továbbiakban.
2020. jan. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 peca1000 ***** válasza:
100%

Mond meg neki, hogy az régen rossz, ha ez felmerült benne kérdésként.


Segítesz a döntésében: válassza a màsik hapsit, te meg keresel egy olyan nőt, aki téged választ.


Amíg nem találsz másikat, néha megrépázod őt :)

2020. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,időt kért pár napot hetet ..de 3nap után keresett és már kétszer is "randiztunk "délelőttönként ...pici időt kért mondtam megoldom minden elérhetőségét megszakìtok vele ...de azt nem.szeretné...igazaból imádok vele lenni ezért elmentem a randira de már a bujkálás nak.nincsen helye ..azt gondolom ...a faszija tudja hogy voltam neki de az újrakezdés miatt jó fiút játszik ...a csaj meg velem randizik titokban már nem szeretném titokban szeretném ha történne valami
2020. jan. 16. 15:55
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Tudod ki kínlódna egy ilyen töketlen bukszával! Hagyd ott a francba, egyből tapadni fog, nyugi! :-)
2020. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!