Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van kint neki az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van kint neki az, hogy egyedülálló ha van vkije?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt akinek a Facebook kapcsolati státusza az, hogy egyedülálló, ki is van Neki emelve...


De van kint több közös képe egy sráccal meg írják is egymásnak kommentbe, hogy szeretik egymást...


Mi értelme ennek?


Ne essék félre értés, nekem nem tetszik a csaj, csak kíváncsi vagyok ennek az értelmére.



2021. ápr. 27. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória...
2021. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a Facebook.
2021. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed?!
2021. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy ott a profilján, nem biztos, hogy az ki van emelve.

Hány éves? Mert 15-16 évesen lehet írja mindenkinek, hogy szeretlek, ha már van 20-22 és egy fiúval írja csak ezt, akkor simán lehet, hogy együtt vannak, csak nem érzi a késztetést, hogy mindenhol beállítsa, hogy kapcsolatban.

2021. ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

A valóság: Még nem elég biztos a kapcsolatban, nyitott arra, hogy egy a mostani srácnál jobb pasit válasszon vagy visszatérjen az exéhez.


A kamuduma (ha a férfi vagy bárki kérdezi): Jaj, véletlenül úgy felejtettem, nem frissítgetem/nem tudom, hol kell beállítani/majd át fogom állítani (aztán persze sosem fogja és a sokadiknál már megunod kérdezgetni vagy ő förmed rád, hogy "Ennyire féltékeny vagy?"


Persze lehetséges, hogy tényleg elfelejtette, de ha tényleg ilyen "így szeretlek-úgy szeretlek" rendszeresen postolgatós csaj, akkor erre kicsi az esély, az ilyenek olyan rutinból állítgatják át napon belül is a mindenféle státuszukat, hogy pont nem a szingliségük lenne az, ami véletlenül kimarad.

2021. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
5-ös válaszoló teljesen jól látja.
2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Lusta olyan gyakran átirni a státusztát mint amilyen gyakran váltogat, illetve ha van is vki, eldobható jellegű számára.

Egy nő ha igazán leragad, arról tudni fogsz.

2021. ápr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sincs kint hogy el vagyunk jegyezve. Együtt is élünk pedig.

Az elején kint volt pár napig, de levettük. Kimondottan utáltam hogy bejelölgettek az ismerősei, távoli rokonai, munkatársai.

Falusiak, kibeszélték miket osztok meg, stb. Ne kelljen már a saját facebookomon korlátoznom magam. Így legalább nem jelölgetnek, békén hagynak.

2021. ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló szokott lenni. Néha bejelölök random nőket (szánalmas, tudom), akiknél nincs kint pasis kép, vagy a kapcsolati státusz. Néha sikerül chatelni és ott derül ki nagy nehezen, hogy jaaa van pasija. Amikor megkérdezem nem gáz-e, hogy random pasikkal beszél a neten, még neki áll feljebb, hogy tudnom kéne, hogy van pasija és amúgy is haverokat keres.


hát köszi.

2021. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9 azt honnan kéne tudnod?

ha meg tudsz róla olyat amit nem mondott akk creepy stalker vagy.

nem jó ezeknek semmi :D

2021. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!