Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden társkereső nő számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden társkereső nő számára az a menő, ha egy 27-30 éves férfinak volt már barátnője? Manapság nincs olyan lány, aki számára semleges, hogy volt-e barátnője vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
27 éves férfi létemre inkább válogatós vagyok, mit sem sikertelen. Látom, hogy mi szokott menni egy párkapcsolatban, mennyi nyűggel jár, mit kell tenni egy nőért, személy szerint én kihúzom magam a párkeresés alól,ami szerintem nem nagy kunszt. Sokan túlértékelik, és túlbecsülik egy párkapcsolat értékét, holott nem kéne hogy ez határozza meg az embernek a boldogságát. Legyen egyedül az ember boldog, aztán jöhet a másik ember is.
2021. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan is, aki elfogadja ezt a helyzetet, csak valószínűleg nem a többség.

Amúgy nem is ez az igazi kérdés, hogy "menő" vagy sem, hanem hogy ez egyfajta "tárgyalási alap" vagy sem. Ha egészséges önképpel rendelkezik a férfi és őszintén elmondja mi volt ennek az oka és miért akar most változtatni, akkor az elmondottak után a nő még simán mondhatná, hogy köszöni szépen nem kér belőle.

Az hogy sok esetben idáig sem jut el a férfi, az nekem is gondnak tűnik, de el kell fogadni, hogy ez is ilyen automatikus szűrő lett és valószínűleg nem teljesen ok nélkül.

2021. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mivel egy átlag csaj max 15 éves korára bepasizik ezért elég ciki.
2021. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!