Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha több napja beszélgetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több napja beszélgetsz facebookon egy társkeresőn megismert 28 éves férfival, nagyon szimpatikusnak találod, tetszik neked és nagyon szeretsz vele beszélgetni, aztán kiderül, hogy még nem volt barátnője soha, akkor lerázod vagy sem?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Leráznám
Folytatnám vele az ismerkedést és akár randiban is benne lennék
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem ráznám le, de nem is leszek erre a tényre tekintettel, ha nem érezném jól magam randin, nem tetszene a csók vagy egyéb... Nem fogok senkit tanítgatni meg rászoktatni az együttélésre, szóval vagy megy neki tapasztalat nélkül vagy ez van.
2020. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

és akkor mi van, ha még nem volt barátnője?

miért kell valakit azért lerázni?


nemhogy örülnél, hogy veled fedezheti fel az igazi szerelmet, lehet hogy baromira összeillenétek, mert egy normális sráchoz lenne szerencséd, aki megbecsülne és lenne is miért, erre szavazást kezdeményezel olyanról, hogy a lerázás is opció :(


aztán mi fog származni ebből? lehet hogy magára veszi, hogy még te neked se kell egy ilyen pasi, aztán elmegy hivatásoshoz, és tárgyiasítani fogja a nőket, és a következő nőktől is kizárólag szexet akar majd, aztán jön egy rendes lány, aki majd ennek fogja meginni a levét, és ő is elkezd majd köcsög lenni más férfiakkal, mert a képébe röhögött a srác

2020. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
#1: mondcsak, mégis ki tud csókolózni tapasztalat nélkül? Gondolj csak vissza, hogy neked milyen volt az első és azóta mennyit tanultál.
2020. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ameddig élőben nem talákozatatok, még ne nagyon könyveld el ezt hogy te szimpatikus vagy neki meg hogy tetszel neki.. lehet csak előnyös a képed ami ki van rakva.

Nem véletlen, hogy nem volt még eddig senkid.

2020. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
3: akkor ez van, nekem meg 23 évesen már nem egy nagy gyerek kell... Beszélni ne tanítsam meg, mással ne kínlódjak esetleg, amiket én évekkel korábban elsajátítottam és qrvára nem ott akarok már tartani egy randin vagy kapcsolatban, ahol 15 évesen?
2020. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!