Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen gazdasági szakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen gazdasági szakon egészen könnyebb becsajozni? Ahol 2 lány jut 1 fiúra. Vagy ez semmit nem jelent?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem hogy ennyitől az ölembe hullik egy lány, hanem hogy ha már amúgy van tapasztalata valakinek, tud is valamennyire az ember ismerkedni, amúgy is szokott néha tetszeni lányoknak, stb. Vagy hiába van sok lány, a legtöbb a pár legvonzóbb srác körül ólálkodik?
2021. ápr. 28. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába van több lány, nem biztos, hogy bármelyiküknek is kellesz.
2021. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem, mivel ezek a csajok a gyakorlati helyükön, a menő, sármos, jól kereső, pénzügyi vezető papamaci farkincáját akarják.
2021. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Mérnök farkakra vágynak, felesleges magad túráztatni :)
2021. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

2: Én is ezt hittem... de nagyon nagy tévedés.


Ezek a csajok lapátállú vadász szemű felkoxolt Chad -et akarják a pesti konditeremből a lakótelep mellet. Jellemzően meg is kapják pár menetre.

2021. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
...Aztán meg ezen az oldalon nyafognak, hogy miért nem kellenek hosszú távra tanult diplomás nőként. Közbe szídják a blackpilled inceleket.
2021. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%

4.-nek.


Dugni, eleinte. Aztán az utolsó években rájönnek, hogy kell egy jó melóhely, és akkor rájönnek a papamacira. >:)

2021. ápr. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
Karrierista undormanyok :) Csak a hiperalfa kell nekik, inkabb csak dugatjak magukat évekig kapcsolat nelkul minthogy egy szerető érzelmes kapcsolatot ápoljanak egy rendes férfival. Rakos g****ik.
2021. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem jelent. Amikor én voltam pénzügyi szakos a tetvek vissza se jelöltek csak futottak az alfák után. Mára lelakott vagy elvált szarok lettek :)
2021. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
6: Ez a 2000es években ment. Má már nem kell nekik papamaci, dolgozik helyettük a feminizmus meg a női kvóta.
2021. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

én mindkét helyzetben voltam, erős lánytöbbségű gimiből erős fiútöbbségű egyetemre mentem.

úgy tudnám megfogalmazni, hogy ha általában szinte soha senkinek nem jössz be, akkor nem lesz más a helyzet erős lánytöbbségű helyen sem. egyébként viszont könnyebb dolgod lesz, nagyobb lesz a merítés, gyakrabban kerülsz kapcsolatba olyan lányokkal, akiknek bejössz.

amúgy ez a "minden lány a legvonzóbb egy-két srác körül ólálkodik" mifelénk inkább 14-15 éves korban volt jellemző, utána a többség kinőtte.

2021. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!