Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan olyan természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan olyan természetesen veszik azt, hogy becsajoznak. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

A minap úgy került szóba a téma, hogy elmondtam a kicsit távolabbi haverok előtt, hogy a nyári keresetemből telefont akarok venni. Erre mindenki lehurrogott, hogy ne vegyek annyiért mert úgyis lemegy az értéke, és jobb lenne ha annyi pénzből félretennék vagy elvinném a csajom ide-oda. Erre mondtam, hogy nincs barátnőm, arra nem kell spóroljak. Kérdezték, hogy miért nincs? Nagyjából azt feleltem szomorúan, hogy nem tudok csajozni. Meglepődtek, hogy pont én nem tudok csajozni, és ha bánt akkor csajozzak befele. Mondták ezt tök higgadtan és lazán, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.

Nekem belül óriási problémáim vannak a témával kapcsolatban, nem is volt még barátnőm, és hát elnézve nem is lesz még jó ideig pedig majdnem 21 vagyok.

Tényleg ennyire egyszerű ez, és csak én vagyok ilyen balfék ezek szerint?



2018. júl. 2. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem nagy ördöngösség. Mondjuk ha így picsogsz mindig, nehéz dolgod lesz.
2018. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül picsogok mert nem panaszkodom nekik mert nem szeretem felhozni ezt a témát. Ha ők beszélnek is a barátnőjükről vagy akár a szexről, én olyankor már menekülök.

Nekem kimaradt ez fiatalabb koromból most már pedig nem tudok, hogy nekikezdeni.

2018. júl. 2. 19:03
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a kérdést a lehető legrosszabb helyen tetted fel. Itt többségében olyan semmitmondó és frusztrált válaszokat fogsz kapni, mint amit az #1-es írt.

Csajozni egyszerű, ha az embernek jók az adottságai vagy ráérez. Ha valaki egy zártabb közösségben mozog zárkózottként, akkor nehéz. Ha valaki nem néz ki jól, akkor szintén nehéz. Valami hasonló lehet nálad is, de az emberek többségének az empátiája a béka popókája alatt van, ezért fel sem fogják, hogy másnak milyen jellegű nehézségei lehetnek az életében.

2018. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%

Lefordítom, amit a 3-as írt:


Bla-bla-bla-blaaa-blablablaaaaaa-bla-blablaaa.


Marhaság. Olyan nincs,

2018. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Jaj elküldtem véletlenül.


Szóval olyan nincs, hogy nem tudsz, maximum nem vagy benne ügyes. Én ennek kb a női megfelelője vagyok: ha nincs direkt helyzet, fel sem tűnik, hogy valaki akar tőlem valamit. Mégis sikerült párt találnom.

2018. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
A társkeresés nem különbözik sokban a barátkozástól, szóval ha az megy, akkor a társkeresés is menni fog valószínűleg, csak ne emeld piedesztálra a nőket, ők is csak emberek.
2018. júl. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Na, ez a gáz 74%-os. Adott egy probléma, amivel naponta jön ide egy csomó férfi és az itteni válaszok szintje: Lúzer, blabla. A kérdés egyszerű: Mégis minek jöttök akkor a társkeresési problémák kategóriába, ha szerintetek ezek a problémák nem is léteznek?

Az általad említett 2 helyzet összehasonlítása meg egy vicc... Mintha egy minimálbérest hasonlítanál ahhoz, amikor egy milliomos akar autót venni. Pont erről beszéltem, hogy az empátiátok szintje a béka popója alatt van.

De, tény: Ebben a felgyorsult világban tényleg egyszerűbb mindenre ráhúzni, hogy blablabla, mint megerőltetni a fejünkben lévő agyat és egy kicsit gondolkodni fél másodpercnél tovább...

2018. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

Blablabla.

Veled amúgy se tárgyalok, mert egy ostoba farok vagy.

2018. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
#8: Hát, ezzel a válasszal meg is mutattad, hogy milyen szintű putriban vagy képes osztani az észt! :D
2018. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6: "A társkeresés nem különbözik sokban a barátkozástól, szóval ha az megy, akkor a társkeresés is menni fog valószínűleg, csak ne emeld piedesztálra a nőket, ők is csak emberek."

---

Te komolyan ennyire hülye vagy? Már ne haragudj hogy ezt kérdezem, de nagyon triggered lettem. A haverod, mikor szokott faképnél hagyni, mert nem elég nagy neki a péniszed? (Persze no homo)

Hány olyan fiúval haverkodtál, aki azért nem lett a spanod, mert nem vagy elég magas/jóképű/sportos?

Haveri kapcsolathoz elég ha csak érdekes személyiség vagy és lehet veled együtt jókat marháskodni/inni stb. A társkeresés inkább egy genetikai szelekció.


Kérdezőtől kérdezném: Milyen magas vagy, mekkora a péniszed és milyen alkatod van? Ha egyikben sem éred el az átlagos szintet, akkor nem is meglepő, hogy nehéz a csajozás. Főleg az előbbi kettő, ami nagyon fontos.

2018. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!