Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmennétek külsőre olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek külsőre olyan prostihoz, amilyen nőre vágytok, ha nem találnátok olyan barátnőt? Nagyok az elvárásaim szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy magas és vékony vagy esetleg átlagos alkatú barátnőt szeretnék. A magasat olyan 175-től felfelé értem. Arcra most hiába mondom hogy helyes legyen, mert az eltérő lehet sokaknál ki mit gondol annak, de nekem is szokták mondani hogy az vagyok, szóval nem érzem hogy magam fölé lőnék, mert nem csak a szupermodell arc kell. Én magam szintén magas (195 cm) és vékonyabb pasi vagyok. Sok különböző csajnak szoktam tetszeni, de pont olyanoknak nem, amilyen a #1 választásom lenne. Nem kell prostihoz járnom csak a szex miatt, mert azért ezt-azt össze tudok hozni néha, de szeretnék már egy olyan lánnyal is lenni, amilyet elképzelek magamnak. Csak mégis van bennem egy rossz érzés a prostihoz menéssel kapcsolatban.
2021. ápr. 28. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
menjél, de nem lesz nagy élmény
2021. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Hát azért vannak olyanok, hogy totál olyan mintha a csajoddal lettél volna. Nyilván nem az olcsóbbak.
2021. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem férfiként nem volt ilyen kimondott ideálom. Persze van olyan, aki nagy átlagban jobban tetszik, de nem jelenti azt, hogy aki nem olyan, azzal nem ugyanolyan jó lenne egy párt alkotni. Például ha tetszik egy hajszín, attól még a párodnak lehet teljesen más színű haja és nem fog számítani. Én legalábbis így vagyok vele.
2021. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ezért nem. A világ nőit nem ismerhetem meg, de tuti van olyan nő, aki bejön-, és neki is bejövök, tehát ezért miért kilengeni?
2021. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akard megkerülni a sorsod! Amilyen csajt pénz nélkül össze tudsz szedni! Az a te szinted!
2021. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fura kérdés. CSAK olyan prostinál jártam eddig, amilyenre vágytam. Olyanért miért fizetnék, akire nem vágyom?
2021. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!