Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dincus2 kérdése:

Egy magam fajta magasabb lány(183)hogyan tudna komolyabb fiút találni aki nem csak egy éjszakás kalandra vágyik hanem komolyabb dolgokba is benne lenne?

Figyelt kérdés

Társkereső, munkahely is kilőve.

A mai férfiak nem akarnak semmi komolyat.

Hol vannak a rendes normális férfiak akiknek komoly terveik vannak a jővőre nézve?

24/L


2021. ápr. 29. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem ilyen fekete-fehér, hogy "a mai férfiak nem akarnak semmi komolyat". A magasságodhoz meg aztán tényleg semmi köze ennek. A húgom olyan magas mint te, és ő még gimiben megtalálta a párját. 8 éve vannak együtt, szóval elég komoly a dolog. Szerintem ez egyáltalán nem a magasságon múlik.
2021. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem egyszerű, ha ragaszkodsz az elvárásaidhoz, mert a nők eleve a férfiak többségét kizárják.


Erre jössz te a 184 centiddel és még is nem is akarsz magassarkút felvenni is alapból kizártál minden 185 alatti férfit az ismerkedésből.


Ezzel nem csak az a baj, hogy a férfiak kb. 30%-a maradt meg, hanem az is, hogy az 185 fölötti férfiakra akkora a kereslet, hogy még a csúnyább arcú férfiak is elég népszerűek a nők körében. Neked meg nyilván nem csúnyább arcú kell, aki meg még jóképű is, az biztos nem akar megállapodni.


Ha nyitnál az alacsonyabb férfiak felé, akkor talán lehetne még remény számodra.

2021. ápr. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már volt hogy lejjebb adtam nálam alacsonyabbal voltam kB 2 évig együtt de az megcsalt hazudott sokat szl ebből csak csalódásom volt.

Legutoljára is megpróbáltam nem egy hű de legjobb kinézetűvel kezdeni de az is benyögte 5 hónap után hogy nem akar semmi komolyat jól érzi magát egyedül.

Nem tudom lehet velem van a baj.

Annyira lehetetlennek érzem ezt az egészet.

Sokszor vagyok emiatt depressziós, magányos. Van hogy csak az ital segít. Úgy érzem igaza volt előző barátomnak hogy nem fogok kelleni senkinek.

2021. ápr. 29. 02:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha több hónap kapcsolatról van szó, akkor nem a magasságkülönbségben kell keresni a hibát.


Ha budapesti vagy, akkor írj rám, szívesen megismernélek. Nem ígérem, hogy kapcsolat lesz belőle, de azért még néhány szingli haveromnak be tudlak mutatni, hátha alakul velük valami. Esetleg tanáccsal szolgálni, hogy mit rontasz el mindig.

2021. ápr. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Végezz önismeretet,nagyon fontos hogy jól megismerd saját magadat,úgy dönts ahogyan te szeretnél,ne mások irányítsanak és befolyásoljanak.

Amit te belül érzel azt akárhogyan is szeretnéd el rejteni lehet látni,érezni rajtad,pont azokat az embereket vonzod magadhoz akiket nem szeretnél,ezért is vannak a csalódások.

Tudom nehéz el hinni,de olyan ember is van amilyet te szeretnél,egyszerűen csak nem szabad feladni.

Lehet butaság de először saját magad légy boldog,ha ez sikerül akkor jöhet a kapcsolat.

Szedd össze az összes sérelmeidet,írd le egy papírra,ezekután égesd el ezt a papírt és kezd új életet.

Ha esetleg nehezen tudod le zárni a sérelmeidet akkor fordulj pszichológushoz.

Sok sikert.

2021. ápr. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ès mit takar a komoly párkapcsolat számodra ?
2021. ápr. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú... ên is pont annyi vagyok mint te! De sosem okozott különösebb problémát a párkeresés. Csak komoly kapcsolataim voltak.

Szerintem sem a magasság lesz a probléma. Önértékelési gondok?

2021. ápr. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
:) sose ertem meg miert kell altalanositani... Volt 2-3 kapufad de probalkozni kell tovabb aztan osszejon
2021. ápr. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

vannak rendes pasik társkeresőkön is.

A magasságtól lehet a legtöbb pasi parázik de semmi gond vannak magas pasik is és olyanok is akiknek bejön.

Az italt felejtsd el abból csak nagyobb bajod lesz.

Nőként nem az a kérdés hogy találsz-e párt ha nem hogy megfelelőt találsz-e.

Egyébként a pasikon kívül is van élet élvezd az életet ne görcsölj rá a randizásra az majd jön magától plusz fel mehetsz társkeresőre kiválasztod aki nagyon bejön a szexet kerüld egy kis ideig vele kiderül hogy mit akar.

Remélem tudtam segíteni.

2021. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak és értelmesnek kell lenni. Ja és persze nem kell mindenkit azonnal kiszelektálni, aki nem néz ki teljesen tökéletesen.
2021. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!