Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen a nőknél?

Figyelt kérdés

Akárhányszor próbálkoztam eddig ismerkedni, mindig elutasítás volt. Nem tudom mi a gond velem ami miatt ennyire nem megy ez.

Néha már azt érzem el vagyok átkozta. Nem csak amiatt mert párt nem találok hanem normális munkahelyet sem. Eddig már sok helyen dolgozam, de mindig volt valami ami miatt elegem lett, hibámon kívül. A munkámmal sosem volt gond, megbízható vagyok, de sajnos csak ilyen komolytalan cégeket találok. Pedig volt ami ismerősön keresztül volt.


2021. ápr. 30. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy egyedül engem is kerülnek a nők mondjuk azért mert ocsmány vagyok! 26f
2021. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hol lehet a felelősséged az önsorsrontásban?
2021. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor próbálkoztál összesen?

Csak mert garantálom, hogy a sikeresnek mondott pasik havonta próbálkoznak annyival, mint te egész eddigi életedben.

2021. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 ha nem hetente vagy naponta :D
2021. ápr. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
3: A sikeres pasik nem próbálkoznak. Náluk próbálkoznak.
2021. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a politikában kell keresni a választ.
2021. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Igen. Vissza kell állítani a nemek közti egyenlőséget. Egy ronda kövér férfinak képesnek kell lennie arra, hogy Tinderen matcheljen egy ronda kövér nővel.
2021. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!