Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az Istenért nem fogják fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az Istenért nem fogják fel a nagy tudású nők, és miért titulálják szerencsétlennek a legtöbb olyan pasi, aki prostihoz jár? Tudhatnák, hogy a legtöbben nem jó szántukból mennek, hanem azért mert a nőknél esélytelenek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a házas, hanem a szingli férfiakra gondolok. Ha egy picit gondolkodnának a nők a borsónyi agyukkal és beleélnék magukat a helyzetbe, hogy egy pasinál, főleg ha átlagos vagy az alatti, hogy csettint egyet és lesz nője, vagy szexre jó lesz. Ha a nők is ilyen pasi bőrébe bújhatnának pár napra, csajoznának, akkor igencsak össze lennének törve a sok elutasítás után.
2016. júl. 30. 15:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted hol érdekel minket, hogy prostihoz jártok?:)
2016. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

"miért titulálják szerencsétlennek" vs. "a nőknél esélytelenek?"


Na most, ha valaki szegény olyan nyomi, hogy tök esélytelen a nőknél, márpedig nagyon sok féle nő van, de ha valaki tényleg senkinek sem kell, még egy dugásra sem, akkor azt minek kéne tituálni, ha nem szerencsétlennek?

2016. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
De különben szerintem te ezt full beflasheled magadnak. Kérj segítséget orvostól. Mindenki szarik abba, hogy te kinek és mennyit fizetsz a dugásért, addig amíg nem dörgölöd az orra alá és nem követeled, hogy örüljön neki, hogy te prostikhoz jársz.
2016. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Engem nem érdekel, ha szexmunkáshoz jársz, legalább azok a nők is megélnek valamiből.

Nem bújnék pasi bőrébe, még a végén nekem is irreális téveszméim lennének, mint neked :DDD

2016. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%

Távol álljon tőlem, hogy bárkit szerencsétlennek tituláljak, ettől független a véleményem megvan. Nekem unszimpatikus es elég visszataszító, ha valaki prostikhoz jár, mert kissé azt sugallja, hogy a "könnyebb" utat választotta. Lehet mar az elején feladta és egyszerűbb volt fizetni a szexert. Én rengeteg átlagos srácot látok, akiknek van barátnőjük vagy összejön egyejszakas, ugyanis egyre több sajnos a r*ibanc.

A lényeg, hogy szerintem egy felnőtt embernek legyen annyi önuralma, hogy kibírja szex nélkül 2 hétnél tovább is. Én sem futok megdugatni magamat valami jött-ment pasival, pedig már 3 éve hogy nincs kapcsolatom es ezáltal szexuális életem sem.

De mindenki más és azt csinál, amit akar.

2016. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Könnyebb utat választja. Vajon miért? Én udvarolnék hónapokig, ha lenne pozitív jelzés.
2016. júl. 30. 15:36
 7/39 anonim ***** válasza:
81%
Én meg tökre értékelném, ha végre udvarolna egy pasi. Nem kell hónapokig, de nagyon jólesne. De sajnos egyre kevesebb ilyen férfival hoz össze a sors.
2016. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Engem aztán hidegen hagy, hogyan elégíted ki magad, a te életed, a te dolgod.
2016. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
pedig szerencsétlen, ha pénzért vesz szexet és nem tud meglenni nélküle.
2016. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Mi bajod van neked jóember?

Prostizzál ha ehhez van kedved...Megértem én a borsónyi agyammal, hogy nem kellesz senkinek a prostinak meg fizetsz aztán kapsz a lóvédért egy kis törődést!

2016. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!