Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fizetős társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fizetős társkeresőn egy fokkal könnyebben lehet társat találni?

Figyelt kérdés

Ilyen ingyenes oldalakon özön férfi van mint tinder, badoo stb. tényleg minden jött ment rámegy egy ilyen oldalra és mindenkor ír vagy balra húz.

Fizetős oldalakra azért már kevesebb pasi megy, mert pénzt annyira már nem akarnak ezért fizetni szerintem...

Párom.hu oldalra mentem, ott ugye csak 7 levelet tudsz ingyen küldeni és meglepően elég sokan válaszoltak, badoon semmi tinderen sem volt sikerem, vajon mert ingyenes vagy miért?


2021. máj. 1. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Semmivel nem jobb szerintem ,én próbáltam és a nők ugyan úgy nem válaszoltak a fizetősön ahogy az "ingyenesen" sem!
2021. máj. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

SOHA ne fizess.


Neked megér pénzt az, hogy írsz valakire, és le sem tojja az üzeneted? Ez ingyen is gáz

2021. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél labdába rúgni akkor igen...

Az ingyeneseken nem igazán válaszolnak, tekintve hogy 1 nőre mindennap ír 100 pasi.

Aki komolyan gondolja szerintem kifizeti az egy évre azt a 10-20E ftot. Sokat nem veszíthet vele az ember.


De ha nem szeretné..., végül is lehet költeni piára is meg cigire...

2021. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Társat találni nem ha csak nincs jólfizető munkahelyed meg jövedelmed de ha van sok pénzed amit már nem tudsz semmibe belefektetni mert az eddigi pénzed jó volt és mindenre költöttél amire kellett, azt a maradék nagyon sok pénzedet meg töltsed társkereső oldalra legalább a pénztárca pár kg-al könnyebb lesz! ;)
2021. máj. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!