Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 éves átlagos lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves átlagos lányként érdemes fizetős társkeresőre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Eddig ingyenesekkel próbálkoztam. Voltak sikeres próbálkozásaim is, de talán annyira mégse, ha most egyedül vagyok. Egyszer voltam egy rapid randin 5000 forintért, de nem volt értelme, mert nem találtam ott se komoly kapcsolatot. Nekem meg most ez lenne a cél. Egy korombeli, hasonló gondolkodású férfival szeretnék komoly kapcsolatot. A Tindernek megvan az az előnye, hogy csak számomra helyes és szimpi fiúk írnak, de ezek általában nem komoly szándékkal, vagy van valami defektjük, vagy nem tisztelik a nőket, stb. Nem tudom, hogy "rendesebb" oldalakon milyen huszonévesek vannak, de feltételezem, hogy aki havidíjat fizet, az nem szexet akar és aktívan használja az oldalt.


Ha esetleg van tapasztalatotok, hogy melyik ilyen társkereső a jó, kérlek, írjátok le :)


2020. ápr. 25. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Miért,hány éveseknél próbálkozzon? 50éves apukoruaknál?

Tinderen én találkoztam több értelmes,céltudatos,komoly kapcsolatot kereső 20-30 év közötti férfival. Én a helyedben nem fizetnék társkeresőkért,azt a pénzt saját magamra költeném.

Ha elcsitul a járny,akkor személyesen ismerkedj.

Ülj be valahova,sportolj,könyvtárba nézz körül.

2020. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Minek?


Nem egyszerűbb és olcsóbb odalépni egy férfihez, és köszönni neki?

2020. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Köszi szépen ☺️


# Korona alatt? Amúgy meg nem, kevés esély van arra, hogy a fiú, akit kinézek szingli és bejövök neki és épp kapcsolatot szeretne. Attól még hogy valaki nő nincs akkora hatalma hogy bárkit bármire használhasson...

2020. ápr. 25. 12:58
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 nek szántam a második bekezdést
2020. ápr. 25. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Érdemes, mivel fizetős társkeresőkön több a pénzes férfi. Visszahozza a befektetett összeget.
2020. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Felesleges a fizetős, ott is ugyanez megy, csak még elkeseredettebbek vannak.
2020. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Uhh jól van lebeszéltetek, köszi 😀
2020. ápr. 25. 13:11
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Huszonéves fiúk között nem nagyon találsz férfit, főleg nem olyat, aki ennyire komolyat akarna.

Kicsit lebuktattad magad, hogy mindig ugyanolyan fiúkat válogatsz ki Tinderen, aztán csodálkozol, hogy mindegyik csak szexet akar. Szépfiúk között nem fogsz találni megfelelőt.

Nézd meg a korai 30-as korosztályt, vagy adjál lejjebb az igényeidből.

2020. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem túl nagy korkülönbség az, ha már 3-assal kezdődik a szám. Nem lehet amúgy sem általánosítani semmiben. Nem minden fiú szereti a focit, nem minden lány szeret vásárolni, nem minden ember szereti a csokit, nem minden 20-on éves férfi akar csak szexet. Volt már kapcsolatom Tinderről is, hiába mondják, hogy oda csak a szex miatt járnak fel. Én kifogtam olyat, akinek ugyanaz volt az értékrendje. De nagyon nehéz volt és ezt akartam volna megspórolni, hogy jobbra húzok napi 20 embert, ebből lesz 5 match, abból 2 hajlandó beszélgetni, aztán ha elég sokáig csinálom találkozom valakivel onnan, akivel úgy gondolom és ő is úgy gondolja, hogy érdemes.


Fontos, hogy mindketten ugyanott tartsunk az életben. Egy 30 éves férfi, ha akar az életében gyereket, akkor nem akar már olyan sokat várni vele, én viszont még nem az elkövetkezendő 1-2 évben szeretnék szülni. A gondolkodásunkban is nagyobb eséllyel vannak különbségek. Én se vagyok már az a nagy bulizós, mint régen, de még szívesen elmegyek egyszer-kétszer, de valszeg a 10 évvel idősebb párom már nem hajlandó elmenni se egy bulihely mellett. Ez csak egy példa volt, a lényeg, hogy rossz érzéseim (és rossz tapasztalatom) vannak a túl nagy korkülönbség miatt.

2020. ápr. 25. 13:39
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Beszélgess sok emberrel ismerkedj. Ne akarj kényszerből ismerkedni inkább legyél spontán. Szerintem itt is lehet nagyobb sikered lenne, ha ráírnál 20 emberrel, mint olyan helyen ami úgymond ilyen fizetős randioldal.
2020. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!