Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek manapság minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek manapság minden szabad következmények nélkül? Nem csoda, hogy már félnek a pasik odamenni hozzájuk, vagy megsimogatni a feneküket (ami pl olaszban, spanyolban trendi és kedvelik is a hölgyek).

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 1. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Simogasd a saját seggedet te eutanázia jelölt.
2021. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Trendi? Kedvelik?


Hülye troll.

2021. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, Olaszországban élek, és eddig senki nem simította meg a fenekem (amiért a bárhol jogos a pofon). A déliek szeretnek udvarolni, de udvariasan és normálisan teszik azt, nem tapizással. Előbb fognak bókolni és virágot vinni neked, minthogy letapizzanak (tapasztalat). Egyébként míg Budapesten éltem nem egyszer volt az, hogy valami undormány hozzám dörgölőzött a metrón, míg Rómában sose tapasztaltam ilyet.

Inkább az a szomorú, hogy a férfiak azt hiszik, hogy a nők nekik vannak és következmények nélkül bármit lehet. Hát nem.

2021. máj. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Ezért, durva ez az általánosítás tőled..

A cikk háttérbe nem látunk bele, hogy mi is történt valójában a két fél között.

A "megsimogatni a feneküket"...ha úgy csinálod ezt, hogy nem ismered a nőt, akkor egy perverz alak vagy, nincs jogod fogdosni, ez felér egy zaklatással. Ha ismered és együtt vagy az adott nővel, akkor elfogadott. Az, hogy Olaszba és Spanyolba ez egy trend, attól még itt és más országokban nem elfogadott az hogy egy idegen nőnek megsimogasd a fenekét. Olasz és Spanyol 2 külön ország, mások ott a hagyományok, a szokások, a kultúra stb. ezt meg kell érteni és elfogadni

2021. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%
CR7 olyan meleg, mint állat.
2021. máj. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Olaszország. A hölgyek úgy vágnának pofán hogy beleszédülsz.

Hogy találsz ki ilyen baromságot?

2021. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Ja és a leggázabb az ahogy gondolkodsz, hogy a magyar nőknek már mindent szabad, már nem is kedveskedhet nekik egy idegen suttyó egy kis tapizással. Bezzeg az olasz és a spanyol nők meg hogy szeretik ezt.

Ostoba hímsoviniszta lúzer. Fogadok a lábad még ki nem tetted a faludból te kis mediterrán régió szakérto.

2021. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szintén Olaszország. A hölgyek úgy vágnának pofán hogy beleszédülsz.


Hogy találsz ki ilyen baromságot?


Érdekes, ismerősök, akik ott élnek, nem ezt mondják. Szerintem kamuzol.

2021. máj. 1. 11:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki itt a kamugyáros aki mindig nőket lealacsonyítani akaró kérdést írsz ki.

Nincs itt idegen nők taperolása. Nem létezik, nem trendi.

2021. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

"Érdekes, ismerősök, akik ott élnek, nem ezt mondják"


Véletlenül raktál egy vesszőt az érdekes szó után. :D


Gondolom az ismerőseid is pont olyan suttyók, mint te :D Nagyon hiányozhattak az olasz társadalomnak.


Amúgy többször jártam arra, délen és északon is beszólogattak párszor fiatalabb férfiak, de soha senki nem ért hozzám.

Budapesten viszont volt, hogy pasi megfogta a hátsómat a BKV-n.

Szerintem menj vissza videójátékozni :D

2021. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!