Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne jövője egy olyan, nőknek szóló PUA tréningnek, ahol bármilyen nőnek találok normális férfit és csak sikerdíjért dolgozom?

Figyelt kérdés

Tehát annyira bízom magamban és a képességemben, hogy hajlandó vagyok INGYEN segíteni bármilyen nőnek megtalálni a megfelelő pasit, aki nem fogatlan segédmunkás meg nála 20 évvel idősebb alkoholista és nem is pszichopata laposföldhívő radikális náci. (remélem nem hagytam ki semmit, amiket fel szoktak sorolni).


A sikeresség érdekében természetesen előzetes igényfelmérés esetén dönteném el, hogy alkalmasnak találom-e az adott hölgyet arra, hogy megfelelő partner megtalálásában segítsem az útját.


Értelemszerűen az elérhető férfipopuláció kvalitását figyelembe véve többszörös PhD-s diplomás, 4 nyelven beszélő, szépségkirálynő, szupermodell, olimpikon lányokat "csak annyit várok el, amit én is nyújtani tudok" igény esetén így nem tudnék vállalni.


Ahogy "elvált, gyerekes apukát keresek mert én is elvált gyerekes anyuka vagyok", illetve "kizárólag kicsiny falum 30 kilométeres körzetében ismerkedem" nőket is Dévényi Tibi bácsihoz irányítanám inkább.


Teljesen reális szolgáltatást kínálnék, hiszen csak így tudnám a sikerességet garantálni.


Ez nem jelenti azt, hogy egy duci nő ne akarhatna kigyúrt pasit, de ha már autóval és saját lakással rendelkező, piacképes diplomás kigyúrt pasit szeretne 300 nettós jövedelem felett és nem csak szexre, hanem komoly kapcsolatra, azt szintén Dévényi Tibi bácsihoz irányítanám.


Szerintetek lehetne egy ilyen szolgáltatásnak piaca vagy csak egy hatalmas görbe tükör lennék, amit miután a Férfihang és Huffnágelék felkapnak, a harcos feministák megpróbálnak lejáratni valami olyan szalagfőcímmel, hogy


"Döbbenet! A férfiak akarják megmondani a szingli nőknek, hogy mi a reális!"


Tehát egy szolgáltatás lenne, amit opcionális lenne igénybe venni azoknak, akik szerint REÁLIS a saját igényük.



2021. ápr. 23. 11:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Jelenteném mint provokációt, de általában felesleges, úgyhogy kezdődhet a műsor 😂😂😂😂😂


Én nem kérek a szolgáltatásodból. És szerintem senki se kérne. Vagy találunk pasit élőben vagy társkeresőn, vagy erre szakosodott valódi társkereső irodákhoz fordulunk. De egy ilyen ostoba kis pukkancshoz ki menne aki nem tud égvilágon semmit a kapcsolatokról mert még sose volt nője? De osztályozni nagyon szeret. Nyilván a legjobb nőt is beosztaná a legcsúfabb kis lúzerek mellé, tessék anyukám ez a szinted. Na ezt tudnád.

Hogy az istenbe nem lehet évek óta megunni az efféle szánalmas vergődések kiírását...

2021. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Szalag főcím?


Mindenki lexarná. Kétlem bárkit is érdekelne a szolgáltatásod.

2021. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, de kösz..
2021. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
42%
Nem. A férfiak és a nők közt nagy különbség, hogy a férfiak első látásra 90%-ban megmondják, hogy attól a nőtől akarnának-e valamit. A nők pedig hiába mondják első látásra, hogy bejön nekik egy férfi, utána az ismerkedéskor is még ezerszer gyakrabban meggondolják magukat a férfiakhoz képest. Egy férfi ezer dolgon elcsúszhat ismerkedéskor a nő szemében, ha valamit rosszul csinál, míg fordítva ilyen szinte nem létezik.
2021. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
becsulendo, hogy ennyi idot raszantal erre a baromsagra. de a helyzet az, hogy nem azert nincsen magamhoz illo, velem egy szinten levo normalis pasim, mert ‘nem tudom felszedni’ vagy mert ‘irrealisak az igenyeim’ hanem egyszeruen azert, mert alig akad ilyen pasi. kotve hiszem, hogy te majd pont be tudnad gyujteni oket. honnan szerezned a pasi alapanyagot?
2021. ápr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy a jószándék vezérel, de egyedül csak te nem vagy elég egy ilyen intézményhez. Ráadásul akiket te össze tudna hozni, azok szinte biztosan össze tudnak jönni maguktól is. (A problémás eseteket ugyanis mind el akarod küldeni.) Azért az nem nagy tehetség, a kedves, átlagos lányt egy kedves átlagos fiúval összehozni, főleg ha eleve egymást keresik.

Mert az, hogy egy nő vagy egy férfi azt állítja, hogy "én kedves, normális vagyok, csak egy normális part szeretnék, akit szerethetek" az még önmagában nem garancia arra, hogy EGYMÁST keresik. Most őszintén, szerinted az ország lakosságának hány százaléka állítja magáról, hogy ő NEM kedves és normális? Kevesebb mint 1% és akkor még sokat mondtam.

2021. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#5: Azt bízd rám. Te mesélj az igényeidről, hogy mit jelent számodra a szinteden lévő normális pasi és hogyan jellemeznéd saját magadat, a te szintedet.
2021. ápr. 23. 13:27
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor tréning vagy kerítés?

Mert a kettő teljesen más.


Vannak kerítők, ez egy létező szakma.

Biztosan jól keresnél.

Mennyi lenne a sikerdíj?

2021. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#7: na kivancsi vagyok! ketdiplomas, atlag felett kereso, de azert nem hude nagy jomodban, sajat lakasban (igaz, orokoltem) elo 30 eves no vagyok, vekony vagyok, csinos, adok magamra, bar nyilvan leteznek nalam szebb nok is, de osszessegeben nem vagyok csunya egyaltalan. magas vagyok, nem vagyok elhizva es jol oltozkodom.

ugyanezeket varom el egy ferfitol is, kiveve a 2 diplomat (de azert egy legyen neki lehetoleg), es a sajat lakast (de ne az anyjaval lakjon es legyen onallo).

es akkor meg a belso ertekeket, mint humor, intelligencia, nem unalmas jellem stb. nem is emlitettem.


na? mit tudsz mutatni? honnan szedsz ilyen ferfit, ha en nem talalok magamnak, de honnan fogsz szerezni? vagy csak le akarsz oltani, hogy ontelt vagyok es irrealisak az igenyeim?

2021. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
És hogyan lehetne definiálnia sikert? Az talán csak 6-8 év múlva derül ki, hogy színlelte a tetsző személyiséget az illető.
2021. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!