Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, randiznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, randiznátok egy olyan sráccal aki egyedül èl egy öreg házban ès egy 22 èves Swiftet hajt?

Figyelt kérdés

26 èves srácróp van szó.


Egyedül lakom :(



2021. máj. 2. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2021. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Én kifejezetten imádom az öreg házakat és a 22 éves Swifteket.
2021. máj. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Csak akkor, ha 4 éves korod óta hajtod is.😂
2021. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mert férfi vagyok és nem bzi.

De szerintem a régi swift egy tök vagány kocsi:)Imádom őket,és ha valamiért fegyvert szórítanának a fejemhez ,hogy márpedig kocsit kell vennem és vezetnem kell a forgalomba fix ,hogy olyat vennék.(pedig nekünk csak német kocsink volt :( )

De valamiért nekem a swift a MAGYAR MUSTÁNG :Dna jó csak póni :D de akkor is :)


Ne azért vegyél meg egy kocsit mert a nőknek az tetszik,és ne azért vegyél meg rendezd be a lakhelyet ,hogy attól majd csajod lesz ,mert a végén ha nem jön a csaj akkor egyedül leszel egy számodra idegen helyen.A lényeg h egyedül jól tud érezni magad a többi meg majd vagy jön vagy nem :)

2021. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem lennék öreg és vonzódnék hozzád, simán.
2021. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Swift is lehet jó, benne 1 milliós motorral. Öreg ház is lehet jó, Budai oldalon számtalan (szinte mind) 50-80-100 éves villa áll több száz millió ft-os értékben...Amúgy nem hiszem, hogy a nők, a normális, jobban kereső nők szóba állnának olyannal, aki nem újszerű divatautót hajt és nem valami belvárosi fullos lakásban él.
2021. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem a ház és nem a kocsi határozza meg a vonzódást vagy a szerelmet. Ha olvasol több kérdést a gyk-n akkor rájössz, hogy olyan is párt talált már akinek se kocsija, se háza nem volt és a szüleivel lakott de bejött a szerelmének és jó ember is volt.


Az önértékelésedet kéne tuningolni szépen.

2021. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne szívassátok már!


De érdemes jó naftalin illatot fújni a házba és a kocsiba is. 😂

2021. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!