Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a gykn miért mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gykn miért mindenki abból indul ki, hogy pl egy 33 éves férfinak már 4-500 ezret kellene keresnie (nem csak mérnökök és orvosok, közgázosok léteznek a diplomások között) és saját lakással kellene rendelkeznie még Debrecenben is?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyet, azt itt agyba főbe oltják, hogy mit csináltál eddig, miért nem tanultál (de abból is csak a mérnökit, IT-t), stb. És a nők is beálltak ebbe a sorba, csak ezt látják, hallják és nem adják lejjebb. Volt annó egy barátnőm, 2 évig voltam vele. Azóta nekem is, és neki is volt más, de szakítottunk. Írtam neki fél éve, de hallani sem akar rólam és semmilyen más pasiról sem, aki nem mérnök. Régen jó vopltam neki, de mióta lett egy mérnök párja, azóta ő nem hajlandó ettől lejjebb adni. Elvarázsolta, megbabonázta a feeling, hogy ő nettó 180 al is kellhet nettó 420 ezres férfinak. ÉS majd ilyen az összes nő, akit ismerek.
2021. máj. 2. 11:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Látom elvárások vannak, de te mit adsz cserebe? Csak ugy erdekel...
2021. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

Amikor egy raktáros-targoncásnak megadnak 250+-et..


Keleten élek, itt keveseknek adnak 300 felett, zömében bankároknak, mérnököknek. Itt az átlag fizetés nettó 160. Miskolcon a Boschban túlórával keresnek az operátorok nettó 160 at több év után. Eleinte 130 al veszik fel őket. Tudom, egyik haverom ott dolgozik.

2021. máj. 2. 12:27
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
#10 ezt honnan is tudná ha sose volt még nő közelében 😂
2021. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem iszik meg egy jó sör nyugodtan könyörgök? Ez alap!
2021. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Látom elvárások vannak, de te mit adsz cserebe?


Nem várok el olyat, amilyet nem tudok teljesíteni. Nettó 244 et kapok szakoktatóként, igényes vagyok, heti 3-4 nap sportolás, 2-3 féle parfümöm, minden nap tiszta ruha (15 ezer ft-os sportcipők-csak azt hordok munkába is, 8 ezres nadrágok, 6-7 ezres pólók stb, ha érdekel, de nem ez a lényeg, felőlem kínai is lehet, ha jól áll a nőnek), van egy picike grazonlakásom (15 millió ft), egy másfél milliós járművem.

2021. máj. 2. 12:30
 16/40 anonim ***** válasza:
80%

#11

Kérdés van-e még olyan, aki nem ilyen, vagy nem ilyesmi. Volt annó 5 pasim, 2 jól kereső és 3 kevésbé jól kereső. Ezek jol kereső gazdag pasik voltak, volt autojuk, lakasuk, vittek vacsizni, nyaralni, rendezett korulmenyek kozott laktak. Élvezet volt velük ágyba bújni, óriási volt a kémia felőlem. Szerintem túl sok is voltam, el is hagytak egy-egy jobb Nőért. A másik 3 pasival nem sokáig voltam, nem voltak túl igényesek, nem volt autó, atlag lakás. Alberlet inkabb csak, vsgy szülőkkel laktak.

Nem, nem aluliskolázottak voltak, egyetemet végzettek, de szolidak voltak, nem koltottek autora, nyaralásra, lakhatasra.

Egyszerűen nem volt meg a kémia akárhogy erőltettem magamat. Ellenben ők ragaszkodtak, kedvesek voltak, figyelmesek

Mégis otthagytam őket, mert megszoktam az előző két fullos pasit, akik legkevésbé voltak rendesek. Ez a baj, hogy Nőként én is hülye vagyok, nekem is a jol kereső igényes kell. Bár ne lennék ilyen.


Remélem erzed a kettős mercét

2021. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

A baj az ,hogy az embereknek gőzünk nincs mi folyik a való életben.

Média súly kolja legyél IT-is és hiper menő és gazda leszel.

Józsi aki a gépet nem bírta eddig bekapcsolni elmegy IT-snak,hogy ettől majd jön a kánaán.

Az egyetemet elvégzi nagy nehezen...viszont a fizetése ló kaksi se lesz.

Ma egy junior kb kap 250N-et és a vicc h simán rá dobnak úgy egy projectett ,hogy kb 0segítség.Mire eléri valaki 6-700N-et általában totál kiég a szakmából.Nem véletlen van ekkora IT hiány.Arról ne is beszéljünk ,hogy pont ez a szakma az ahol szinte az egyik legsűrűbben váltanak munkahelyet az emberek.(Nagyon magas a frukutáció).Volt olyan cég ahol dolgoztam ,hogy 2év alatt szinte a teljes gárda lecserélődött.

Ellenben elmész Gipszkartonosnak,kő művesnek..és röhögve szeded össze a diplomás bért.

De mondok jobbat-->kertész,kertépítő.Szerintem kifejezetten szép szakma..annó mikor azzal foglalkoztam valamikor a 2000években közel 400k N-be meg keresetem.(persze ott is tanulni kell..de messze nem annyit mint bármelyik mérnők szakon)Illetve nagyon sok mindent munka közben tanulsz meg.

De a klíma szerelő vagy az épület gépész is nagyon szépen keres..talán még többet is,de ahoz papir kell.(okj talán).

Tudtommal az építész mérnök se keres valami juj de jól,és az orvosi élet se egy kánaán,bár utóbbira nem hiszem ,hogy azért jelentkezik valaki ,hogy ettől majd gazdag lesz:)


OO és senkit nem ismerek aki 400at keres.A legtöbb ismerősöm 2-300 között keres.És két embert ismerek akik 600fölöt->de velük heti 2x beszélek max mert annyi dolguk van,életük viszont semmi.


Szóval valamit valamiért.Én örülnék neki ,hogy nem lett ezekkel a csajokkal semmi,ez egy nagyon jó szürő.

Tegyük fel 420at keresel ami most épp elég neki aztán jön ,hogy jaj az átlag 700at keres de te nem akarsz jobban teperni,nem akarsz megint új dolgokat tanulni...szépen megélsz a fizetésedből és neked elég ennyi.Onnét már nem igen lesz hosszútávú a kapcsolatod.


AZ élet nem arról szól ,hogy teperjek egy cégnek ,hogy egy idegen ember az én munkámból minél jobban meg gazdagodjon.


JA és pesten ,ha 2en kerestek 2-3k fejenként,akkor bőven meg kell tudnotok élnetek.(ja nem lesz évente új iphone,meg laptop,meg egzotikus nyaralás,de kinek kell,ha eggyütt lehetsz azzal akivel szeretsz és kényelmesen tudtok élni,van időtök egymásra és magatokra.)


Nettó 200at meg szerintem mindenki meg tudja keresni,legyen az kezdő mérnök,árufeltöltő pizza futár,segédmunkás józsi,képzetlen pincér leppukant étterembe...akárki

2021. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy Nő megnezi egy pasi tarcáját, rögtön rasütik, hogy goldigger, felszines stb. Ha egy férfi nem jön ossze tulsulyos Nővel, aaaaaaz nem felszines! Ugyanaz a kettő! Te is ugyanannyira felszines vagy, mint az altalad kopkodott goldogger Nők! Csak a felszinesseg tárgya a más
2021. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
54%

#18

Nekem diplomám sincs, (most fogok allamvizsgazni) és egy SSC.ben dolgozom neto 400ért + juttatások. (4 nyelven beszélek)

A fél customer services csapat, nyelvtanár/tesitanár/van egy biologus csaj is...) Szóval nem fetetlen kell IT.snak lenned hozzá.

A ferjem egyebkent IT.s, neki megvan a 7-800de ezért nyilván rengeteget dolgozik....Egy programozónak ez alapfizetes. De nyilvan nem ennyivel kezdte ő sem. Plusz a munkája fele az TANULÁS! Nem ugy van, hogy kijossz az egyetemről és eljön a kánaán.

2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Még lepontozták a szabadságot éltető válaszom, jó akkor görcsöljetek a nők miatt, meg a párkapcsolatban (fogságban) :) Szegény fejetek!
2021. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!