Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a gykn miért mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gykn miért mindenki abból indul ki, hogy pl egy 33 éves férfinak már 4-500 ezret kellene keresnie (nem csak mérnökök és orvosok, közgázosok léteznek a diplomások között) és saját lakással kellene rendelkeznie még Debrecenben is?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyet, azt itt agyba főbe oltják, hogy mit csináltál eddig, miért nem tanultál (de abból is csak a mérnökit, IT-t), stb. És a nők is beálltak ebbe a sorba, csak ezt látják, hallják és nem adják lejjebb. Volt annó egy barátnőm, 2 évig voltam vele. Azóta nekem is, és neki is volt más, de szakítottunk. Írtam neki fél éve, de hallani sem akar rólam és semmilyen más pasiról sem, aki nem mérnök. Régen jó vopltam neki, de mióta lett egy mérnök párja, azóta ő nem hajlandó ettől lejjebb adni. Elvarázsolta, megbabonázta a feeling, hogy ő nettó 180 al is kellhet nettó 420 ezres férfinak. ÉS majd ilyen az összes nő, akit ismerek.
2021. máj. 2. 11:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
47%
Bzdmeg ki nem vesz fel tiszta bugyit reggel este? Az, meg, hogy bebalzsamozom a lábamat megint csak alap, ha nem akarom, hogy csunya legyen a sarkam. A tiszta ruha is. MINDEN NAP! Nincs olyan, hogy másnap ugyanazt húzom konyorgok
2021. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Csak éppen a KSH akkor is nő, ha milliós lenne a munkanélküliség (sőt, akkor még inkább). Mert a vezető politikusok, stb bére 200 lepedőkkel nő félévente.
2021. máj. 2. 19:07
 33/40 anonim ***** válasza:

#32 irónia volt 😜

Tudom mennyi a Medián fizetés mennyit keres egy bolti dolgozó egy gyári munkás egy postás egy tanár egy tűzoltó stb stb stb

2021. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
:D okés
2021. máj. 2. 19:36
 35/40 anonim ***** válasza:
53%

Én hetente cserélek alsóneműt és a ruhákat is többször használom. Ti miért izzadtok és vagytok ennyire büdösek?

Pocsékoljátok a vizet, nem eleget beszélnek a TV-ben a Föld megmentése miatt? Az ilyen emberek mint ti az okozói a klímaváltozásnak.

2021. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Ugyan már, azért messze nem ezt gondolja mindenki a gyk-n, és azok között, akik ezt böfögik, a többség elég egyértelműen troll, még csak nem is álcázzák túl okosan. Az meg megint más kérdés, ha te ilyen csittifitti golddigger p...kra hajtasz, akkor azért le kell vmit tenni az asztalhoz. Minimálbérrel nem lehet elvárni azt, hogy BMW-d legyen, és azon rinyálni, hogy miért nem dobnak oda neked egy BMW-t egy ezresért.
2021. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
35: Remélem csak iróniából írtad. De köszönöm, én pl. nem fogok könnyet ejteni a környezetvédelemért ha elégetem az avart a kertben, miközben millió tonna számra engedik a kínai gyárak a műanyag hulladékot a tengerbe. Pár emberben keltik a lelkiismeretfurdalást ilyenekkel, miközben a "nagy halak" nagyobb kárt okoznak, mint egész Európa lakosai együttvéve. Nem a 20 liter fürdővizemet kell sajnálni tőlem, sajnos!
2021. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Hát... azért a legtöbb golddigger is úgy néz ki, mint egy műfejű veréb, akit a grillben (szoliban) felejtettek néhány órára. Biztosan van szép is, de a barbie baba stílus nekem pont nem az.
2021. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
37-es, ha beszorzod a 20 liter vizedet 2 milliárd emberrel, akkor már baj. És ez naponta. Kb. ennyien a 9 milliárdból úgy fürdenek mint te és van egy része, aki még ettől is jobban pocsékol. Kb. 2 milliárdan égetnek avart, sőt Brazíliában, Afrikában, Indiában meg pont a szegény, szerencsétlenek. Úgyhogy ezt meg nem kell a gazdagokra fogni.
2021. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39: Én értem, de durva példával élve nem a 10 milliós magyarországi embereket kellene "szidni" a fürdővizükért, meg Pistabá't a kertjéért, amikor te is mondod, 2 milliárd brazil mit sem törődik ezzel. De a bűntudat és megvetés az legyen már a Pistabácsié, mert aljas módon elégette a falevelet. Érted, mi ezzel a gond?
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!