Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a gykn miért mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gykn miért mindenki abból indul ki, hogy pl egy 33 éves férfinak már 4-500 ezret kellene keresnie (nem csak mérnökök és orvosok, közgázosok léteznek a diplomások között) és saját lakással kellene rendelkeznie még Debrecenben is?

Figyelt kérdés
Aki nem ilyet, azt itt agyba főbe oltják, hogy mit csináltál eddig, miért nem tanultál (de abból is csak a mérnökit, IT-t), stb. És a nők is beálltak ebbe a sorba, csak ezt látják, hallják és nem adják lejjebb. Volt annó egy barátnőm, 2 évig voltam vele. Azóta nekem is, és neki is volt más, de szakítottunk. Írtam neki fél éve, de hallani sem akar rólam és semmilyen más pasiról sem, aki nem mérnök. Régen jó vopltam neki, de mióta lett egy mérnök párja, azóta ő nem hajlandó ettől lejjebb adni. Elvarázsolta, megbabonázta a feeling, hogy ő nettó 180 al is kellhet nettó 420 ezres férfinak. ÉS majd ilyen az összes nő, akit ismerek.
2021. máj. 2. 11:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a csúnya gonosz nők, kerüld el őket egy életre és még elméleti szinten se foglalkozz velük. Köszi!
2021. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
41%
Nem kamu, én is ezt tapasztalom a való életben , nem mindegyik ilyen ez tény de manapság nagyon elment ez az egész az anyagiak felé aki ezt tagadja az vagy tanyán él vagy ő is ilyen és fáj neki az igazság!
2021. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
A pénzsóvár nőkkel nem kell foglalkozni, és meg van oldva a prolbáma.
2021. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%
#3 inkább azok élnek valami visszamaradott helyen akik ezeket az ostoba kamukat és hülye elméleteket gyártják a nőkről önigazolásképp, mert a közelükbe nem tudnak kerülni.
2021. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
13%

2-es, ez a megoldás valóban, én is ezt csinálom, most már olyan nő sem kell, aki nem a pénzre megy. Majd hülye leszek feladni a szabadságomat. A kaja most sül, mindjárt nyitok is egy sört, megnézek egy filmet nyugodtan. Kapcsolatban mi lenne? "Muszáj meginni azt a sört?" Mi olyan jó benne? Tiszta keserű az egész! A legszívesebben kiönteném!" Ma anyák napja van, tudod, hogy megyünk anyuékhoz!"

Ott meg menjen a bájolgás ez az amaz.

A tökömnek sem hiányzik ez. Egyedüllét= Gondtalanság, szabadság!

2021. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

A pénzsóvár nőkkel nem kell foglalkozni


Kérdés van-e még olyan, aki nem ilyen, vagy nem ilyesmi. Volt annó 5 barátnőm, 2 szebb és 3 kevésbé. Előző kettő közgazdász csaj volt, akkoriban élt apám, vállalkozásán dolgoztam és jól ment a bolt. De ezek igényes nők voltak, még a lábukat is balzsamozták, reggel tiszta bugyi, este megint tiszta bugyi, minden nap új ruha, ilyen-olyan parfüm. Élvezet volt velük ágyba bújni, óriási volt a kémia felőlem. Szerintem túl sok is voltam, el is hagytak egy-egy jobb pasiért. A másik 3 nővel nem sokáig voltam, nem voltak túl igényesek, átlag ruha, 1-2 pár cipő max, kétnapig egy bugyi. Nem, nem aluliskolázottak voltak, egyetemet végzettek, de szolidak voltak, nem parfümözték magukat, stb. Egyszerűen nem volt meg a kémia akárhogy erőltettem magamat. Ellenben ők ragaszkodtak, kedvesek voltak, figyelmesek és főzni is tudtak. Mégis otthagytam őket, mert megszoktam az előző két full igényes nőt, akik legkevésbé voltak rendesek. Ez a baj, hogy férfiként is hülye vagyok, nekem is a szép, ugényes kell. Bár ne lennék ilyen.

2021. máj. 2. 12:15
 7/40 anonim ***** válasza:
30%
A gond az h csak az ilyen gold digger csajok neznek ki jol..
2021. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%
én férfiként se értem, hogy lehet megelégedni 180e-rel?! Amikor egy raktáros-targoncásnak megadnak 250+-et..
2021. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

"reggel tiszta bugyi, este megint tiszta bugyi, minden nap új ruha"


Ez mondjuk alap! Ki nem vesz reggel este tiszta bugyit könyörgök? Reggel este fürdés!

2021. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

A gond az h csak az ilyen gold digger csajok neznek ki jol.


Pontosan, ezek tudnak élni. Biztosan van persze olyan nő is, aki szegény, csinos és kedves. De kevés, és ritkán találkozol velük, el vannak tűnve. És ezek a szebb, csinosabb, igényesebb csajok indítják be benned a kémiát leginkább. Mondom, volt olyan lány, aki bár mosta rendesen a száját, de mégis volt egy jellegzetes fura szaga (nem büdös, hanem olyan nem is tudom), meg mosta lent is rendesen, mégis volt ott is picit fura szag. Előző kettőnél soha egy rossz szagot sem éreztem, hajuk is mindig frissen mosott volt, minden nap új tiszta ruha, stb. Élvezet volt velük utcán menni, csak úgy lestek a pasik és a nők is. Ami persze nem fontos, nekem jó lenne egy csinos, igényes, kellemes megjelenésű, ápolt nő is, aki kedves, szeret is velem együtt főzni, stb. Csak ilyet soha nem találtam (csak a két végletet), pedig már 34 leszek.

2021. máj. 2. 12:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!