Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy társkeresőn megismertetek egy jó pasit, amikor kiderült, hogy gyereketek van, akkor meg nemes egyszerűséggel eltűnt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 16:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%
Éljenek a szingli anyák, de még sokáig pár nélkül. :D
2021. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
19%

21 Azt tudjuk hogy lúzer incelek vagytok, az alap hogy semmilyen nő vagy fiatalabb anya nem állna veletek szóba.

De hogy még az 50 éves 5 gyerekes falusi Böske se, az már elég kínos.

Fáj nektek hogy a jó és az átlagos csajok és anyák elkelnek, találnak normális férfiakat, csak ti rohadtok meg szűzen.

2021. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
94%
ez alap egy pasinál, pláne ha jó pasi...
2021. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus troll kérdés. Korábban nem állt velem szóba, most meg, hogy gyereke van már kellenék neki, de majd én jól megmutatom neki. Egy gyerekes nő ha ismerkedik, nem titkolja el a gyerekét.
2021. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

az adatlapomra kiírtam, de elfelejtettem beállítani a többi adat között

persze nem olvasta el az adatlapon a bemutatkozást a pasas

2021. máj. 3. 00:07
 26/26 anonim ***** válasza:
72%
Amelyik nem olvassa el, az csak szexet akar. Aki normális kapcsolatot, az elolvassa az adatlapot.
2021. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!