Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha egy fiúnak megtetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiúnak megtetszetek, és elkezdene ismerkedni/udvarolni/bevágódni/flörtölni, mi lenne az a dolog, ami taszító lenne számotokra ? Részletek Łent.

Figyelt kérdés

Tehát, most leginkább arra gondolok, hogy stílus, mi az ami nem tetszene.

Tehát nem olyasmi, hogy fogatlan, részeg, szakadt, büdös stb, hanem egy sima, normális helyzetet képzeljünk el.

Szóval mi az, ami nem tetszene, ha valaki elkezdene ismerkedni ?

Mit neveznétek tolakodásnak, mi az amit nem szívesen hallana egy lány, illetve mi az ami bejönne, mármint értitek, ha ezt csinálja, azt csinálja, ezt mondja, azt mondja.

Értitek ?! :D


Azaz mi tetszene, ha egy fiú odajönne (akár ismeretlenül, akár látásból ismerten) és ezt mondaná ?

(Itt leginkább nem "viselkedési jelzőkre" gondolok, hogy "legyen magabiztos, ne legyen bunkó" stb... hanem amire azt mondanád, hogy ja, ez igen, ez tetszik pl.)



2021. máj. 2. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

"Szia cica, kő' kóla?"


Ettől instant leröpül az összes lány bugyija.

2021. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nincs értelme ezeknek a kérdéseknek, lehet ami nekem tetszene az a te kiszemeltednek pont nem, úgyhogy még csak ebből sem túl jó ötletet meríteni.


Mellesleg ha kiderülne, hogy azt a szöveget sütöd el amit gyakorin kikönyörögtél nőktől, vagy kitudja kitől, az egy instant OFF. Nekem nem kell egy balfék.

2021. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tehát a lányoknak nincs is elképzelésük, hogy mi tetszene nekik a szőke hercegtől fehér lovon ?

Az szép...

Amúgy látom, egyeseknek sikerült felfogni a szöveget.

3 válaszból "instant" mennyi a lány ?

2021. máj. 2. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
A 2-es es 3-as válaszoló vagyok, és nő.
2021. máj. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egészségedre, de...

Mi nem volt érthető a kérdésen ?

(Amúgy ezt az instant dumát az 1es is használta, szóval...)

2021. máj. 2. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Ami tetszene, ha értelmes dolgokról tudna beszélni és ha más a véleményem, akkor kulturáltan tud rá reagálni. Vagyis jó társalgási partner.

Ami nem tetszene, ha arról kezdene beszélni, hogy melyik buliban, mennyire volt bebaccva.

2021. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem igazából az alap dolgok mellett annyi volt az elvárásom, hogy ne legyen ilyen székrekedéses erőltetett a beszélgetés az illetővel. Gondolok itt olyanokra, hogy egy dicséret még cuki, de amikor valaki többször mondta, hogy csinos vagyok (ugyanezzel a szóval), akkor a harmadik alkalommal már kezdett kínos lenni, és nem tudtam utána ugyanúgy folytatni a beszélgetést. Az a lényeg, hogy egyik fél se feszengjen, de az egyénenként eltér, hogy kinek mi a sok.


Amúgy tényleg, ez a kérdés miért a teherbeesési problémák témakörben van? 😂

2021. máj. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Át lett helyezve 😅
2021. máj. 2. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Már látom én is. 🙂 Amikor elkezdtem írni a választ, még abban volt.
2021. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Nem bírom a rasszistákat, homofóbokat, nőutálókat, akik csúnyán beszélnek az anyjukról vagy más nőkről, meg a fasisztákat, közgazdászokat.

Bármilyen erre utaló jeltől engem kiver a víz és faképnél hagyom, mert csak az időmet pazarolom, nekem barátaim sincsenek ilyenek.

De ez az én vesszőparipám, nekem ez nagyon fontos.


Amúgy nyilván léteznek gáz leszólítós szövegek, de amúgy szerintem összességében jóindulattal és őszinte kivitelezéssel leggázabb leszólító szöveg is tud aranyos lenni.


Én összességében amúgy az olyat szeretem, mikor valaki csak úgy dumálni akar, nem azzal jön oda, hogy hogy nézek ki vagy valami. Mert tudom, hogy jól nézek ki, ettől nem fogok senki előtt hasra esni.


És egyébként szerintem ha egy ember tudja érzékelni a másik ember zavarát/reakcióit és asszertív kommunikációt gyakorol, akkor nincs olyan sem, hogy "tolakodás", mert onnantól kezdve, hogy úgy érzi, valami a másikat kellemetlenül érinti, vagy nagyon nem akarja, hogy a beszélgetés valamilyen irányba elmenjen, azt egy értelmes ember megérti és akkor nem erőlteti. Szóval nekem az a tolakodás, ha valaki nem tud kommunikálni és nem érzékeli azt, ha valakit kínos helyzetbe hoz, vagy hogy az az ember esetleg nem akar beszélgetni az illetővel vagy ha érzékeli is, akkor nem állítja le magát.

2021. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!