Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Át lehet valahogy formálni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Át lehet valahogy formálni az ízlést?

Figyelt kérdés

35 éves vagyok és sikertelen a nőknél mert nem vagyok helyes, nem vagyok elhizva de az arcom olyan mint Jákso és Fábry keveréke...

Érdekes de a 80 kg feletti elhízott nőknél van esélyem, de sajnos nem jönnek be az ilyen nők.. mit csináljak?

Mondom hátha megszeretek egyett, valóban nagyon aranyos kedves nővel össze is jöttem, akit szeretek meg minden, de duci és hát úgy nem izgulok fel rá.. tegnap együtt voltunk szexuálisan és hát picit felállt de aztán gyorsan le is konyult, ő figyelmes volt stb. próbálta hogy működjön de sajnos behatolás nem jött össze.. most mit tudok csinálni..


2021. máj. 3. 08:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Majd jön egy csaj,akinek bejössz.


Amúgy molett csajként teljesen megértelek, én meg nem tudnék felizgulni egy olyan pasira, aki hasonlít Jáksóra.Ja, és nekem a "vastagabb" pasik jönnek be-azaz jöttek, mert férjnél vagyok.


Látod, van az ez így fordítva is!

2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Hogyan lehetne?

Ennek annyi értelme van mint megkérdezni lejjebb lehet-e tekerni a napsugárzást mert túl meleg van

2021. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Olyan nővel eleve nem szabad testi kalandokba lépni, aki nem kelt vonzalmat benned, mert az efféle együttlétek ha esetleg sikerülnek is, nem vezetnek sehova, nem lesz belőlük kapcsolat. Ez persze nem azt jelenti, hogy ismerkedni nem érdemes esetleg olyasvalakivel is, aki rögtön nem vonzó, mert ha ritkán is, de előfordulhat, hogy idővel a vonzalom kialakuljon. De addig, míg nincs vonzalom, a testi érintkezés fabatkát sem ér.


Szerintem nem biztos, hogy teljesen esélytelen vagy az arcod miatt. Én ismertem olyan férfit (volt osztálytársamat), akinek feltűnően dülledt szemei voltak, és mégis talált egy kedves és kimondottan szép társat. Nem minden nőnek annyira meghatározó az arc. A személyiség is számít. Szóval szerintem próbálj intenzíven társat keresni a neten, hátha egymásra találtok. 35 évesen még ne ásd el magad, hiszen különösen sok az elvált, megcsalt, csalódott, kisgyerekeivel egyedül maradt nő ebben a korban, akinek a fő szempont az, hogy végre rendes, megbízható társa legyen. Ebben a korban már nem minden nő az Alain Delont keresi a férfiban. A most következő 5 évet szánd aktív internetes társkeresésre, hátha találsz olyat, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak. Csak akkor gondolkodj más megoldásban, ha ez az öt év is kudarccal telik el.

2021. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
A 3-as tanácsai tipikusan az amikor a kaka arany csomagolópapírba van csomagolva. Jó torz elképzeléseid vannak a szerencsétlen, csalódott nőkről akiket ki lehet használni, sőt biztatod is incelkét hogy próbálja ezt.
2021. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%

"35 évesen még ne ásd el magad, hiszen különösen sok az elvált, megcsalt, csalódott, kisgyerekeivel egyedül maradt nő ebben a korban, akinek a fő szempont az, hogy végre rendes, megbízható társa legyen. Ebben a korban már nem minden nő az Alain Delont keresi a férfiban."


Ilyenkor nem ég a pofátokról a bőr, hogy olyan nőket ajánlgattok neki, aki ugyanazt tenné vele FORDÍTVA, mint ő teszi most a duci lánnyal?

2021. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%

4# Kaka az aranycsomagolásban legfeljebb egy csinos de amúgy kellemetlen ratyi nő

Gondolom te vagy az egyik olyan szaralak aki szerint az ilyen csávónak most a dunába kellene vetnie magát, és inkább erre bíztatnád minthogy társat keressen.

Ásd el magadat inkább, mert szanalmasabb vagy mint akiket ekézel!

2021. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
#6 A tanácsaid azok drágaság! Te nem, te még csak be se vagy csomagolva aranypapírba, ezért nem tudsz megtéveszteni egy nőt se 😂
2021. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem annyira ízlés, hanem orvos kérdése.

Ne habozz felkeresni, mert sok csúnya betegség állhat mögötte.

2021. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Én se tudok felizgulni egy csóró pasira. Kinek mi..
2021. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
35%

"Ez nem annyira ízlés, hanem orvos kérdése."

Nettó baromság, van akire felizgul a férfi, van akire nem tud, a legtöbb férfi esetében.

Vannak ugyan férfiak akiknek akármire akármikor feláll, de még a legtöbb hímringyó is viagrát használ, így egészen érthető hogy a nőn is múlik a dolog

2021. máj. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!