Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van listátok az ideális társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van listátok az ideális társ tulajdonságairól, ha igen, miket tartalmaz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%
Nincs, elég gáz dolog lenne.
2021. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem az, volt több sikertelen ismerkedésem, így összegyűjtöttem, hogy mik a fontosak egy férfiban. Nem azt mondom, hogy mindent pipálok a listáról és ha nincs meg minden, akkor nem adok esélyt.
2021. máj. 5. 09:27
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
Vannak elképzeléseim, de azért elváráslistát írni meredek lenne.
2021. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Melyik hosszabb listád, a milyen legyen a férfi vagy a mit tudsz neki nyujtani?
2021. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
80%
ŐSZINTESÉG!!! Nekem ez a legfontosabb
2021. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes belém és ez tartos.
2021. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Konkrétan Word doksiban nincs, de azért vannak dolgok, amiket kifejezetten nézek


- ne legyen anyuci pici fiacskája (apám ilyen típus volt, pokol volt mellette az élet... értünk, a saját gyerekeiért nem állt ki a bizonyítottan sz..kavaró anyja ellenében, mert hát az anyám, és tisztelnem kell és követnem mindent, amit mond... ebből köszönöm, nem kérek)

- ne legyen hímsoviniszta

- ne legyen nagyon erősen vallásos (nem a vallással van bajom, hanem azzal, hogy azoknál, akik tényleg intenzíven vallásosak, azoknál ez az életük többi elemére, részére is kihat; én pl. nem lennék hajlandó vallásos esküvőt tartani; a gyerekemet megkereszteltetni, egyházi iskolába, templomba járatni, max. több vallásról tanítanék neki, és döntse el ő maga, mi szimpatikus neki)

- legyen határozott véleménye a dolgokról, és ne változtassa meg szíre-szóra a véleményét senki miatt, miattam se (persze, pár dologban, ha meggyőzöm, nyilván más, de ezt a "miattad mindenben megváltozom, drágám"-jellegű szobanövény stílust nem preferálom); de nem bunkó

- figyelmes

- valamilyen szinten tájékozott, okos, intelligens, kulturált, művelt, olvasott (nem kell, hogy tudástár legyen, de kulturált társaságban ne legyen vele ciki mutatkozni, és ne csak a fociról meg a Való Világról és a kajáról lehessen vele beszélgetni)

- ismerkedés alatt: az nem egy elhanyagolható szempont, hogy szexuálisan, igények terén passzoljunk


És úgy gondolom, hogy ilyen arányban én is megadom ugyanezeket a dolgokat, nem a semmire várom el azt, amit elvárok - én sem vagyok egy buta, műveletlen, faragatlan telepi csitri; dolgozom és nem tartattam magam el soha férfival; kompromisszumkész vagyok, de nem lábtörlő; engem sem rángat a családom dróton; igényes vagyok; normális pénzügyi kultúrám van; gondoskodó vagyok, és lehet rám számítani (azt nem tűröm viszont, ha kihasználnak, és ha hosszú távon lehúz a másik úgy, hogy tudja, hogy tudna változtatni, de nem hajlandó - pl. súlyos pszichés betegsége van, és verbálisan bánt emiatt, de nem hajlandó kezeltetni).

2021. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Itt az én listám, vannak rajta külső és belső tulajdonságokra vonatkozó kívánalmak egyaránt:

- 28-33 közötti

-185-195 cm magas, 90-105 kg

-izmos, rendszeresen edz, van kellő fizikuma az erőnlétet igénylő feladatokhoz

- barna haj, ami lehet hosszú és rövid egyaránt, de tüsi vagy kopasz ne, bele lehessen túrni, ne őszüljön

- domináns ádámcsutka, borosta vagy rövidebb szakáll

- trimmelt mellkasszőr (főleg egy fehér,felső gombjain kigombolt ingben extra csábító)

- hordjon karórát, erős és eres kezei legyenek

- mély hang

- napbarnított bőr, semmi tetoválás vagy piercing

- dominánsan elegáns öltözködés (super slim fit ing és öltöny)

- stabil munkahely, munkájára hivatásként tekintsen, tegye bele szívét-lelkét

- saját ízlése szerint berendezett albérletben vagy lakásában éljen

- értsen a kerti munkákhoz, barkácsoláshoz

- legyen mobilis, azaz autójával bármikor tudjon hozzám jönni

- szeressen kirándulni, utazni, aktív életet éljen

- ápolja a családi kötelékeit, szoros kapcsolata legyen a szüleivel, testvérével/testvéreivel

- szeresse a macskákat, kutyákat

- legyen határozott jövőképe és elérendő céljai, melyekért tesz is

- káros szenvedélyei ne legyenek

- optimista életszemlélet, humorérzék

- kiváló kommunikációs készségek, konfliktusrendezési tapasztalatok

- türelmes,higgadt, minden helyzetben a társa javát akarja, kiáll mellette, megvédi

- tisztességes, őszinte a társával és másokkal is

- hagy teret a társának, nem akar birtokolni, nem féltékenykedik, nem játszmázik

- egyenrangú partnernek tekinti a társát mindenben, együtt fejlődik vele, lesznek mindketten jobb emberek a másik hatasára

- vágyik a társa közelségére, gyakran megöleli, megcsókolja, nem csak előjátékként, mikor szexelni akar

- minőségi együttlétek az ágyban és ágyon kívüli helyszíneken, nyitottság az újdonságokra.

2021. máj. 5. 09:59
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert hozzá
2021. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te pedig az angol királyi család hercegnője vagy ha már ilyenek az elvárásaid.
2021. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!