Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van listátok az ideális társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van listátok az ideális társ tulajdonságairól, ha igen, miket tartalmaz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozni jarj ide, meg alkerdeseket feltenni. Az allaspontod sem erdekel semmit. Ha segitsegre szorulsz, mert nem ertesz valamit, akkor kapsz valaszokat. Ennyi az oldal, mashol eld ki a "nepnevelo" tudomanyod. Ez nem vitakultura kerdese, hanem masra hasznalod az oldalt, mint amire valo. Kiirsz egy kerdest, utana meg bizonygatod, hogy milyen fasza gyerek vagy. Mert meg mindig egy ferfi vagy, aki nonek probalja alcazni magat, de eleg benan. Nem csak nekem tunt fel. Igy pedig egyertelmuen provokacio a kerdes, sablonos osszelopkodott valaszokkal.
2021. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Dehogy akarok nevelni bárkit is, ez az oktatási rendszer problémája, nem az én feladatom megoldani, csak egy kritikai észrevétel volt részemről. Tévedsz, ha ennyire érdekel, akkor azt is megosztom, hogy 28 éves nő vagyok és Budapesten élek, bár nem hinném, hogy ennek a kérdésem szempontjából bármiféle relevanciája lenne. A kérdést azért tettem fel, hogy más is leírhassa, ha van ilyen listája és azt, hogy mik szerepelnek rajta. Nem állítottam sehol, hogy kizárólag az a helyes, amit én gondolok, mindenki más gondolata szóra sem érdemes. A listámat egy word dokumentumba gyűjtöttem össze pár hete a saját gondolataim alapján, onnan másoltam ki.
2021. máj. 5. 13:42
 43/48 anonim ***** válasza:

Én leírtam. Te kifiguráztad és írtad, hogy te is lejjebb adhatnád a napi fürdésnél és a ne legyen alkoholista kitételnél úgy beállítva, hogy nekem csak ilyen semmi elvárásaim vannak.


Nyilván nem így értettem, de leírtam.

2021. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Azzal a reakciómmal pusztán arra céloztam, hogy tarthatnád magad többre annál, hogy csak evidenciákat fogalmazz meg és gyakrolatilag bárkivel beérd.
2021. máj. 5. 13:53
 45/48 anonim ***** válasza:
19# De tudod.. ha kizárja, akkor nem ő az élete párja :)))
2021. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
76%
Kedves Kérdező! Végigolvastam szavaidat és azt a konzekvenciát vontam le soraidból, hogy nem kívántál provokálni senkit erről az oldalról, és bár jóllehet, igen magas elvárásokat támasztasz jövendőbeli társad felé, én mégis azt gondolom, hogy teljességgel értelmetlen emiatt elképzelésedbe belekötni, azt bármilyen módon vitatni vagy sérelmezni, hisz mindenki maga választja meg, hogyan s miként keres magának párt. Bizonyos válaszokat olvasva nem zárhatom ki annak a lehetőségnek a fennállását, hogy az adott férfi csupán abbéli reményével szólt hozzá kérdésedhez, hogy meggyőzzön téged abbéli szándékából fakadó véleményéről, hogy igényeidet lejjebb adva esetleg vele a szaporodás eljátszásának vad és buja ösvényére tévelyedj, vagy pedig, hogy tegyen valamit az általad képviselt nyomasztó, és minden ízében a modern, fogyasztói társadalmat tükröző attitűd népszerűsítésének vagy legalábbis vonzóvá tételének visszaszoríása érdekében a hozzád hasonló korú nők körében. Ezúton jómagam is hangot adnék a vitakultúra teljes vagy részleges hiányából fakadó elégedetlenségemnek, amely a gyakorikérdések pont hu és ehhez hasonló oldalakat, mind a magyar és idegen nyelvű közösségi médiát, társkeresőket jellemzi. Amennyiben felkeltettem érdeklődésed, kérlek fényképes önéletrajzzal jelentkezz, és egy, a népnyelv által csak randevúnak csúfolt találkozás keretében egy Starbucks kávé mellett szót ejthetünk az általad felsorolt szempontokról illetve azokról a formai, erkölcsi és esztétikai követelményekről, amelyeket bevezetődben feltártál. Amennyiben óhajunk, elképzelésünk, anyagi és esztétikai elvárásaink, a jelenre és jövőre vonatkozó terveink megegyeznek, úgy a kapcsolat további fenntartásának foganatosítását helyezhetjük kilátásba. Üdv. :*
2021. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Lol

Egyesek mennyire elkesedettek🙄

2021. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Domináns nő legyen, szép lábakkal, érdekelje a világ eseményei, szeressen élni.
2021. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!