Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van listátok az ideális társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van listátok az ideális társ tulajdonságairól, ha igen, miket tartalmaz?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:04
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
A nőknek olyan elvarasaik vannak, hogy ihajj. Aztán amikor megismered, kiderul, hogy rendetlen,lusta, egy szatyor kinyult cicagatyan kívül semmije nincs, amelyiknek meg volt az az exferjet nyuzta le anyagilag... Én sajnos ilyen nokbe futok bele..
2021. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nem, írtam a legelső válaszomban, hogy nem mechanikusan pipálok mindent a listáról és aki nem felel meg akár csak egy kritériumnak a sok közül, az szóba sem jöhet. Szerintem fontos egyben látni, hogy kinél mik képeznek prioritást, hosszú távú boldogsághoz elengedhetetlen, hogy nagyrészt mindkét fél megfeleljen a másik óhajainak. Ideig-óráig lehet kompromisszumokat kötni, de egy idő után az egyik fél szükségszerűen besokall, kiütköznek az eltérések. Egy első látásra nagyon vonzó emberrel egyáltalán nem biztos, hogy hosszű távon is megértjük egymást, ezért célszerű alaposan feltérképezni a másikat még az ismerkedés fázisában.
2021. máj. 5. 11:01
 23/48 anonim ***** válasza:

"Ideig-óráig lehet kompromisszumokat kötni"


mondom, hogy termék:D


Kémiáról nem hallottál? Ha az nincs a kis listádban lévők mellett, akkor cs..szheted. Fordítva is igaz, hogy aki nem felel meg, lehet kémia.


Feltérképezni meg nem pipálgatással fogsz, hanem NORMÁLIS beszélgetéssel. Milyen lenne, ha azért utasítana el téged valaki, aki neked tetszik, hogy ja bocsi, XY cuccot nem tudtam kipipálni, szervusz.

2021. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
A kölcsönös vonzalom elengedhetetlen, az mindennek az alapja, nem gondoltam, hogy ezt külön hangsúlyoznom kell. A feltérképezést beszélgetéssel tudom csak elképzelni, első pillantásra mindössze a külső tulajdonságokról tudom levonni a megfelelő konzekvenciát.
2021. máj. 5. 11:11
 25/48 anonim ***** válasza:
Te pasi vagy. Vagy bölcsész csaj. Vagy nem voltál még szerelmes és szerintem a lista miatt nem is leszel.
2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Egyik sem igaz rám a feltételezéseidből. Volt már több kapcsolatom, azok hatására kristályosodott ki még erőteljesebben, hogy milyen társat szeretnék magam mellett tudni.
2021. máj. 5. 11:15
 27/48 anonim ***** válasza:

Aha. Magyarán te is olyan csaj vagy, aki a múltbéli rossz választása/csalódása miatt inkább falat épít, mert ez túl hosszú lista és túl rágörcsölsz.


Mindenkinek volt csalódása, de ez ilyen. Emiatt nem kell kizárni majdnem mindnekit, mert senki sem fog "megfelelni" teljesen a listának. + az emberek tulajdonsága, jelleme változik az évek során. és túlságosan a külsőre vagy rápörögve. Nem is beszélve arról, hogy szerintem, aki elegáns, az neked nem fog a kertben a sárban feterengeni, hanem fizet valakinek ezért. Az egész lista üti egymást.


Ma a stabil munkahely sem szól életed végéig, bármikor tönkremehet egy cég, jöhet válság stb.


Gondolom TE ezeket MIND hozod, ugye? Ilyen listákkal nem szabad ismerkedni és nem is fogsz találni olyat, aki megfelel. Tudod nekem mik az "elvárásaim" egy nővel szemben? Széles látókör, nyitottság, kommunikáció, és ne a kocsma vagy rúdon pörgés legyen a hobbija. És még így is alig találok olyat, aki valamelyiknek "megfelel".


Majd felnősz egy kapcsolathoz, vagy nem. Sok sikert hozzá.

2021. máj. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Szokasos nephergeles, ezt a kerdest nem no irta.
2021. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
Nincsenek múltbeli sérelmeim, lezártam mindegyik kapcsolatomat, egyik volt páromra sem haragszom. Utat jelentettek abban, hogy jobban megismerjem saját magamat, tudjam, hogy mik fontosak számomra egy tartós kapcsolatban, milyen dolgok azok, melyektől nem tudok eltekinteni. Nem üti egymást egyik elvárásom sem, maximum nem szokványos. Irodában dolgozom, ahol elvárás az elegáns öltözködés, mégis imádok kertészkedni, habár saját kertem még nincs, de a balkonomon nevelek sok palántát és tele a lakásom különféle virágokkal. Ha szabadidőm engedi, akkor meglátogatom a vidéken élő nagyszüleimet és segítek nekik a kerti munkálatokban. Stabil munkahely alatt nem arra céloztam, hogy elvárnám bárkitől azt, hogy élete végéig egy munkahelyen dolgozzon, pusztán azt jelenti, hogy ne váltogassa önszántából nagyon-nagyon gyakran (pár havonta), mert mindig kitalálja, hogy teljesen mást akar csinálni. Igen, nagy vonalakban olyasmiket várok el, amiket én is tudok nyújtani. Persze, én is beérhetném annyival, hogy legyen meg az összes foga, amiket minden nap 2-szer megmos, fürödjön naponta, ne legyen alkoholista,de ennél azért többre tartom magamat, hogy ennyivel megelégedjek.
2021. máj. 5. 11:36
 30/48 A kérdező kommentje:
Senkit nem kívánok hergelni vagy fusztrálni. Érdekes, engem egy elvárás, ami nem igaz rám, pont arra sarkall, hogy változtassak, megtegyek mindent azért, hogy a helyzetemből a lehető legtöbbet hozzam ki.
2021. máj. 5. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!